Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jóstesztes kérdés: tegnap...

Jóstesztes kérdés: tegnap csináltam először (ovu utáni 10. nap), akkor a tesztcsík majdnem olyan erős lett, mint a kontrollcsík. Ma viszont alig-alig látszik a tesztcsík. Ez mit jelent? Mitől lehet ez a nagy változás?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 06:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Huuuu - hát én nem tudom hogy csináltad!

Én is teszteltem ma reggel, a 12. napon vagyok - és semmi :(.

Persze lehet, hogy tényleg nincs is semmi....

A két teszt ugyanolyan érzékenységű volt? Mert ez lehet a háttérben...

Vagy az, hogy az első tesztkor keveset ittál és reggeli pisi volt, míg a második tesztnél sokat ittál és nem sokkal a teszt előtt voltál pisilni...

de ha pozitív mindkettő (még ha alig-alig látszik is az egyik) - akkor nincs miért aggódnod, ott baba van!

2010. okt. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

A két teszt ugyanolyan, mindkettőt a reggeli első vizeletből csináltam, viszont tényleg, ma éjjel kétszer is ittam (bár nem sokat), mert gyógyszert kellett bevennem. (vsz. középfül-gyulladásom van:-(

Lehet emiatt?

2010. okt. 12. 07:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én egyáltalán nem mondanám az ovuteszt jóstesztként használatára ha még mindkettő is pozi volt hogy az csak baba lehet, mert ha terhesteszt lett volna ok. Én is használtam jóstesztként ovutesztet és nekem is volt hogy pozitív volt és még erősödött is, de egyáltalán nem volt baba a dologban. Szerintem a tapasztalataim alapján ez teszt függő is , volt amelyikkel halványabb volt, volt amikor nagyon erős de mindig jelen volt, ez sztem tesztfüggő,ne hari. De ettől függetlenül lehetsz terhes , csak ne a jóstesztre alapozz mert nagyon bánatos lehetsz, ha mégsem van baba, ezekből nem szabad következtetést levonni, vannak akinek bejön de nagyon kevés, bár én lehet nem hoznám összefüggésbe akkor náluk sem.
2010. okt. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ma van a 10. nap és én is ma csináltam egy ovut igaz délben de majdnem teljesen pozitív egy icipicivel halványabb a másik ez vaterás teszt.Mindig kell látszania a 2 csíknak szerintetek??,
2010. okt. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!