Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljesen elkeseredtem! Lehetsé...

Teljesen elkeseredtem! Lehetséges az, hogy vannak tüneteim, két napot késett, de ma megjött, és mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Fájnak a melleim, hányingerem van, szédülök, és egész nap fáradt vagyok, bármennyit alszok. Már örültem, hogy késik, de a 30. napon megjött. Alvadt vérdarabos. Lehetek még terhes????? Reggel negatívat teszteltem. :(
2008. júl. 24. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha alvadt vérdarabos, akkor az korai vetélés gyanús. Menj el orvoshoz minél hamarabb, hogy igazolja vagy ezt, vagy azt, hogy egyszerűen nem voltál terhes. De az alvadt vérdarabos vérzés nem egy szimpla menstruáció velejárója.
2008. júl. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy azért van benne alvadt vér, mert késve jött? Lehet hogy hülye kérdés? Egyébként ma reggel mértem a hőmet és 37 volt, mégis megjött. :((
2008. júl. 24. 21:29
 3/4 anonim ***** válasza:
figyelj érzéseid normálisak. de inkább fogadd el hogy ebben a honapban sem jött ösze. az nemjo ha beképzeled,mert annál roszabb ugyis kiderül hogy nincs baba.
2008. júl. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is úgyan igy jártam.Egy cipöbe járunk.Én úgy gondolom nem lehetsz terhes,mivel megjött.Nekem is úgyanezek a tünetek voltak,másnap megjött.Tudom szar érzés.Majd a következö hónapba sikerül.
2008. júl. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!