Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 8 hónapja járok magán...

Már 8 hónapja járok magán dokihoz és úgy érzem csak az időt húzza. 7 hónapja bromot szedek, volt már egy clostis hónapom. Párom is volt kivizsgáláson. Minden ok. Mit tehetnénk még?

Figyelt kérdés
A tanácsotokra lenne szükségem.Már 8 hónapja járok magán dokihoz és úgy érzem csak az időt húzza.7 hónapja bromot szedek,volt már egy clostis hónapom.Párom is volt kivizsgáláson.Minden ok.Nekem a proreszteron szintem alacsony volt,de a bromo segített.Egyedül átjárhatóságit nem csinált még a dokim.Amit kicsit furcsálok.Szóval egyre inkább úgy érzem,hogy csak húzza az időmet.És persze fizetek minden hónapban tízezreket.(uh,stb.)Biztos kereset neki persze.De nem jutok vele egyről a kettőre és ez már nagyon bosszant engem.Nem tudnátok olyan dokit ajánlani pesten aki egy kicsit fölgyorsítaná a dolgom és nem csak a pénzemet szedi el?Mert már anyagilag sem bírjuk így tovább.Köszönöm.Egyre jobban el vagyok keseredve.
2008. júl. 22. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi is 8 hónapja próbálkozunk és már majdnem mindent kipróbáltunk az átjárhatóságin kívül. Az én dokim azt mondta, hogy azzal tényleg érdemes megvárni az egy évet, mert az már egy kissebb műtétnek felel meg. De úgy érzem nem fogom kivárni, én Pécsre akarok menni a meddőségi központba ...
2008. júl. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Fel a fejjel! Tudom hogy ez nem vigasztal de mi 5 éve probálkozunk. Bár tulajdonképpen nekem sikerül teherbe esnem de a terhességek a 10. hét előtt elhaltak.

A nyáron probáljatok egy kicsit "lazitani". Ne foglalkozz se a dokival se azzal, hogy kisbabát szeretnél. Egyszerűen csak legyetek együtt a pároddal. Ha a hormonok jól müködnek és jó időben vagytok együtt sikerülni fog.

2008. júl. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pontosítok.A gyógyszert csak 7 hónapja szedem,de már 2006 márciusától próbálkozunk.Lassan két és fél éve.És már egyre türelmetlenebb vagyok.Elvileg csütörtökön fog meg jönni és az 5-ik naptól kell szednem a clostit és az megint azzal jár,hogy minden héten a köv. ciklusomba mennem kell a dokihoz uh.ra.Így hogy kapcsoljak ki?Minden reggel mérnem kell a hőmet,szedni a gyógyszert és így elég nehéz.A SOTE-ről már hallottam csak nem tudom kihez mehetnék oda!?
2008. júl. 22. 17:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazad van igy elég nehéz kikapcsolodni. Én majd a Bajcsyban szeretnék szülni ezért én onnan választottam dokit.
2008. júl. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

Én is a Bajcsyból járok egy dokihoz.Micsoda véletlen.Meg se merem kérdezni,hogy kihez?

2008. júl. 22. 18:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Széchenyi az orvos neve. Te is hozzá jársz?
2008. júl. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem hozzá járok.Prívit nem tudom,hogy kell küldeni.De nem írnám le a nevét ide.
2008. júl. 23. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!