Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki próbálkozik kis tesóval...

Ki próbálkozik kis tesóval kis korkülönbséggel? Voltatok kivizsgáláson? Mióta szeretnétek?

Figyelt kérdés
10hónapos a gyerekem.Szeretnénk,de eddig nem jött össze.már nem szoptatok 2hónapja.Voltam vérvételen ott sem találtak semmit.
2011. jún. 28. 08:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lillánk 16. hónapos és már 6 hónapos kora óta próbálkozunk. 2 hónapja össze is jött, de sajnos elvetéltem. Most újra próbálkozunk remélem most sikerül és nem lesz gond.
2011. jún. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mi gyermekünk is 10 hós, 5 hónapja próbálkozunk, márciusban összejött de sajnos elment :-(, nagyon bízom benne, hogy hamarosan érkezik a tesó ;)
2011. jún. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem már 3 éves lesz a nagyobbik gyerkőcöm októberben, úgyhogy nem igazán akar jönni a kistesó. Ha idén sem jön össze a terhesség, akkor elmegyünk kivizsgálásra. Nem próbálkoztunk így direktbe (hőmérőzés, ilyesmi), de nem is tettünk semmit ellene. Nagyon remélem, hogy összejön év végéig.
2011. jún. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
sajnálom:(( nekem a 2gyerekem között nagyobb korkülönbség van,de most kicsit szeretnénk.A 2fiam elsőre összejött,ezért most rossz,hogy 3hónap után még semmi.Amíg szoptattam azt mondták azért,most 3hónapja nem anyatejes de semmi.Vérzésem 9hónapja rendszeresen van,voltam hormonális kivizsgáláson,de minden ok.Csütörtökön megyek a dokihoz uh-ra,megnézi volt e ovuláció.kíváncsi vagyok miket tud mondani,azon kívül,hogy a szervezetemnek idő kell...Nektek volt rendes peteérésetek?
2011. jún. 28. 09:36
 5/11 anonim ***** válasza:
második vagyok, én hőmérőzök is és ezek szerint 5 hónapja van, bár annyira nem görcsölünk rá, tehát nem esünk egymásnak sűrűbben csak mert ovum van, a hőmérőzés inkább nekem fontos, hogy lássam "működök"
2011. jún. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A nagyfiam 6 honapos volt, amikor elsőre összejött a teso, viszont 22 hetesen elment. Majd 14 honapos volt, amikor ismét elsőre sikerült, de 9 hetesen elhalt. 2 éves volt, amikor ismét elsőre terhes lettem, és az a baba meg is született egészségesen. Ő most 7 honapos, és ha minden igaz jön a harmadik baba, de ő még nagyon kezdeti korban van (5 hetes) így nem is élem bele magam, mert két honapja is felszívodott egy baba.... Majd, ha megszületik, akkor örülünk! Könnyen sikerül teherbe esnem, mert minden gyerek elsőre sikerült eddig, csak nem mindig maradnak velünk a babak... Nem is tudom melyik a jobb. Honapokig probalkozni, és utana egészséges terhességet kihordani, vagy könnyen teherbe esni, de minden harmadik vagy negyedik baba tud csak megszületni. Egyébként semmi probléma nincs velünk. Valahogy így alakulnak a dolgok.
2011. jún. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
huuu,hát nagyon sajnállak:( inkább nehezebben jöjjön össze,de egészségesen szülessen meg.Valószínű a szervezeted még nem állt készen...Drukkolok,hogy most ne kelljen ezen keresztül menned! Én egyenlőre türelmes vagyok és nem is akarok görcsölni rajta,csak folyton olyanokba ütközök akik "azonnal"teherbe estek és 1év-másfél év van a tesók között.De kezdek megnyugodni,hogy nemcsak ilyenek léteznek
2011. jún. 28. 10:44
 8/11 anonim ***** válasza:
A kislányom 4,5 hónapos, nem védekezünk, szeretettel várom a tesót ha jön. Max.1,5 év korkülönbséget szeretnék a két baba között. Tudom h nem lesz egyszerű Nekem, de később jobb lesz. :-)
2011. jún. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Megértelek.

A kisfiam első hónapban megfogant. Mi is kis korkülönbséget szeretnénk, így 7-8 hónapos kora óta nem védekezünk. 12 hónapos volt, amikor először megjött, következő hónapban fejeztem be a szoptatást, azóta egy hónap telt el. Tehát ez volt az első olyan hónap, amikor teljes volt az esély, de nem sikerült.

Tudom, nehéz kivárni, de 2-3 hónap még messze nem a világ, egy év próbálkozás előtt a legtöbb orvos szóba sem áll az emberrel. Én azzal nyugtatom magam, hogy akkor jön, amikor itt lesz az ideje, és hogy nekünk sem árt, ha megtanulunk egy kicsit várni. :)

2011. jún. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igen 2-3hónap nem a világ,de sajnos ott van az a fránya pénz kérdés.Nekem most lesz lehetőségem visszamenni dolgozni(év végén),tehát ha fél éven belül nem jön össze a tesó,akkor mennem kell és legalább 1évet dolgozni szeretnék mielőtt újra babaprojectet terveznénk.Így valószínű 3év lenne a korkülönbség.De azt hiszem minden baba akkor jön,amikor szeretne...
2011. jún. 28. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!