Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki próbálkozik kis tesóval...

Ki próbálkozik kis tesóval kis korkülönbséggel? Voltatok kivizsgáláson? Mióta szeretnétek?

Figyelt kérdés
10hónapos a gyerekem.Szeretnénk,de eddig nem jött össze.már nem szoptatok 2hónapja.Voltam vérvételen ott sem találtak semmit.
2011. jún. 28. 08:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
ja és kedves utolsó azt cáfolnám,hogy a legtöbb orvos szóba sem áll 1év alatt velünk ilyen esetben.Szülések után+szoptatás alatt változik a hormonháztartás és sokaknál negatív változás áll be(pl.magas marad a prolaktin,ami hosszú távon meddőséget okozhat..) egy egyszerű kivizsgálás ultrahanggal azt hiszem nem túl nagy dolog.Nekem eddig csak pozitív tapasztalataim voltak ezzel kapcsolatban és nyugodt vagyok,hogy egészséges vagyok.
2011. jún. 28. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!