Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 20. napján tartotta...

A ciklusom 20. napján tartottam amikor azt vettem észre hogy megduzzadt a hüvelynyilásban valami, mintha kilógna valami olyan volt, és kitapintható volt hátrafelé is a popsi felé valami duzzanat, mindez nemegész 3napig volt, mi lehet?

Figyelt kérdés
már többször tapasztaltam ilyet de nem ilyen mértékben,és volt fehéres folyásom is,nem akarok butának tűnni de kérdezném hogy ez jelenthet peteérést is?mert nem szedek március óta gyogyszert és azóta csak most jött meg először...és ha hosszabb a ciklusom még időszerű is(amúgy betegségre én nem gyanakodnék)
2008. júl. 21. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:

jobb lenne ha orvoshoz mennél, mert ez bizony a leírásod alapján sérvre utal, ami erőlködés..esetleg wc-n- hatására, de akár egy szex vagy guggolás kiválthatja.

Esetleg más baj is lehet ez nem normális jelenség! Mindenképp orvodt javaslok.

2008. júl. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy tarhes lettél?! Nekem akkor volt ilyen a hüvelyemben, mikor kismama lettem. Kétségbe voltam esve, hogy mi lehet az, és végül kiderült, hogy a méhszájat értem el. Én a meg nem jött mensi előtt 2-3 nappal vettem észre, de lehet, hogy előbb is ott volt. Tesztelj, ha nem jön meg!
2008. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!