Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van értelme aktus után, a...

Van értelme aktus után, a gyertyaállásnak, vagy a kispárna a popsi alá dolognak? Mert ha felkelek kifolyik az egész kis csapat.

Figyelt kérdés
És ha van értelme, mennyi ideig maradtok ágyban?
2009. nov. 12. 09:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem van,énis azt csinálom,pár percig fekszek van mikor kispárna is.
2009. nov. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy kifolyik. Egy ejakulációval több, mint százmillió hímivarsejt távozik az ondófolyadékkal. De közülüök mindösszesen egyetlenegy fogja megtermékenyíteni a petét! Ez pedig a legjobb, legéletrevalóbb hímivarsejt lesz, amelyik jól tud úszni felfelé, a petevezeték felé.


Ne aggódj a többi százmillión, ami kifolyik. Annak az egynek az útját kell megkönnyíteni, amelyik a befutó lesz. Ezért szex után marad fekve, ameddig csak tudsz. ha lehet, akkor egész éjjel. A zuhanyozás ráér reggel is. Ha leizzadtál, érdemes bekészíteni az ágyba nedves törlőkendőt, törölközőt.

2009. nov. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

szia!


elsősorban a párodnak kell ügyinek lenni, hogy akkor engedje ki a kiskatonáit , amikor a legmélyebben van. Utána max. 5-10 perc fekvés. egy ejakuláció során milliós nagyságrendű spermium szabadul ki, a megtermékenyítéshez meg csak 1 kell...De ha vkinek ez lelki nyugalmat okoz...:)

2009. nov. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
ja igen, és utána nem tanácsos tusolni, úgyhogy inkább este legyetek együtt...
2009. nov. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 3 hónapja próbálkozunk, ovutesztelek, hőmérőzök, de még semmi. Idáig mindig kipattantam az ágyból a dolog után, de mostmár próbálkozok ezzel is, hogy kb. 20 percig fekszem, kispárnával a popsi alatt. Elég ennyi idő? Aztán ha felkelek , csak ugy ömlik kifele. De akkor ezek szerint, valamennyi marad is bent. Amúgy a kiskatonák, mennyi idő alatt jutnak el a célba?
2009. nov. 12. 09:59
 6/21 anonim ***** válasza:
szia! én 4 hónap után próbáltam ki a gyertyaállást, bár nem túl kényelmes, de az első 10 perces gyertyázásom után baba lett :)
2009. nov. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Gratula neked! De jó , hogy sikerült. Rásegitettél, és összejőtt. Na akkor majd, én is kitartóan csinálom, hátha végre sikerülni fog.
2009. nov. 12. 10:08
 8/21 anonim ***** válasza:
50 perc alatt kb a petevezetékhez érnek.
2009. nov. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszi, erre nagyon kiváncsi voltam.
2009. nov. 12. 10:12
 10/21 anonim ***** válasza:
10:04-es vagyok. Szerintem a gyertya állással sokkal jobban rásegítesz, mint ha csak simán kb 10 centivel megemeled a popsit 1 párnával. Érdemes kicsit megszenvedni érte :)
2009. nov. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!