Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van értelme aktus után, a...

Van értelme aktus után, a gyertyaállásnak, vagy a kispárna a popsi alá dolognak? Mert ha felkelek kifolyik az egész kis csapat.

Figyelt kérdés
És ha van értelme, mennyi ideig maradtok ágyban?
2009. nov. 12. 09:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
11%
Lányok, ti nem érzitek ezt vágyletörőnek? Oké, hogy szeretnénk babát, de az aktus nem csak a babáért legyen, hanem a szerelem miatt. A férjekre is gondolni kell. Gondold el szerelmes együttlét és hopp fel a gyertyában? Van ennek tudományos magyrázata? Az életképes sperma, utattalál magának akkor is ha utána ugrálsz le-fel , és nem fog csak úgy kipottyanni.
2009. nov. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Igen, de így nagyobb az esélye. És mikor már hónapok / évek óta próbálkoztok, és nem jön össze, ott már nincs olyan, hogy mi számít illúzió rombolónak a férfi szemében. Ha ezzel csak egy picit is növekszik az esély, akkor szerintem igenis érdemes csinálni! Persze mindenki döntse el maga, nem kötelező...
2009. nov. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Szerencsére a férjem ezt teljesen elfogadta, amit csinálok. Még ő kérdezte tőlem tegnap , a dolog után, hogy kérek-e türcsit magam alá, mielőtt az ágy is olyan lenne. És amig én segitettem a kisfickóknak, feljebb jutni, addig ő lefeküdt mellém könyvet olvasni. Hát mi igy közösen próbálkozunk a cél érdekében.
2009. nov. 12. 10:47
 14/21 anonim ***** válasza:
Az nem baj, sokan hisznek ebben, és ezért maradnak terhesek. Tudományos alapja nincs , csak az elképzelés, hogyha több marad bent, nagyobb az esély... pedig ezért van milliónyi számú spermium, mert nekik ez egy nagy "verseny". az erős, életképes spermiumok (ezt már megállapították okos emberek) szinte "szagot" fognak, hogy hol a petesejt és a hüvely ph-ja is megváltozik, csak hogy jobban csalogassa őket felfelé. De ártani nem árt egy kis "torna" :)
2009. nov. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
A többiekkel értek egyet. Amikor egy pár átmegy egy, vagy két vetélésen, missed ab-on és nem sikerül a baba, mondjuk évek óta (sajnos saját példa), akkor érdemes mindent megtenni, amit csak lehet. Egy kisbabát elvileg/jó esetben a férj is akar, ha neki ebben az egészben az illúzió fontos, akkor régen rossz!A férjemnek is volt ilyen időszaka, sajnos veszekedtünk is rajta, de megbeszéltük, hogy sajnos az ismerősök körében is egyre többen vannak, aki tervszerűen vannak együtt és csak úgy sikerült.... most már áttértem a csábítás technikára, meg próbáljuk viccesen felfogni, pl a múltkor megjegyezte, hogy na ezért a gyerekért meg kell rendesen dolgozni és nevetett:) Mi (értsd a sorstársak) örülnénk a legjobban, ha pár romantikus éjszaka és már jönne is baba...ugye? :(
2009. nov. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Én is gondolom, ahogy ti, kedves előttem szólok! Az elöző terhességem 1 év próbálkozás után jőtt össze, és most megpróbálok mindent, hogy ne ilyen sokára jöjjön össze. Semmi problémánk nem volt egyikönknek sem, mégis olyan sokat váratott magára. " Sajnos a szüléseknél ( van 3 gyermekem, most tervezzük a 4.-et) eléggé tág lettem, ami miatt ténleg nagyon sok kisemberke kifolyik, ezért kell segitenem nekik, hogy célba jussanak.
2009. nov. 12. 12:05
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszi csajok mindenkinek a válaszokat.
2009. nov. 12. 12:07
 18/21 anonim ***** válasza:
Egy kérdés: próbálok gyertyába menni, de befeszül az alhasam az erőlködéstől és így egy csomó ki is folyik. Nem baj?
2009. nov. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
nem muszáj kinyújtott lábakkal tényleges gyertyát csinálni, én úgy csináltam, hogy behajlított térdekkel, ami kb az arcomban volt. Olyan voltam mint 1 gombóc :) ilyenkor egyáltalán nem feszülsz, mert laza, de mégis fent van az égben a popsi, ami segíti a baba jelölteket :)
2009. nov. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Üdv mindenkinek. Saját tapasztalatom a gyertyázással kapcsolatban, hogy feleségemmel kb 3 hónapig próbálkoztunk úgy, hogy aktus után nem próbáltunk semmiféle kispárnát, vagy gyertyát. Nem sikerült semmi. Azután jött kb 2,5 - 3 hónap kispárnás próbálkozás, és akkor sem volt semmi. Majd gondoltuk kipróbáljuk a gyertyát, és lássatok csodát a következő hónapban már meg sem jött neki. Ovuteszt, hőmérőzés...stb, semmi ilyen nem volt. Azóta rendszeresen járunk a szükséges vizsgálatokra, UH, nőgyógyász, és hál' istennek minden rendben van. Épp ezért én csak javasolni tudom a gyertyázást annak, akinek nem jön össze "természetes" úton. Bár tudományos magyarázata nincs, de gondoljatok csak bele. Nem minden pasinak vannak olimpikoni adottságokkal rendelkező spermiumai. Egy teljesen hétköznapi ember segítség nélkül nem fog feljutni a mount-everest csúcsára, ha értitek a hasonlatot. A gravitáció sajnos sok mindenkinél nagy ellenség. De ezzel a megoldással előnyt lehet kovácsolni belőle. :)


Üdv.: Egy egészséges 20 hetes kismami férje.

2009. nov. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!