Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lenne egy nagyon fontos...

Lenne egy nagyon fontos kerdesem. Anyukamekkal nem tudom ezeket megbeszelni es a baratom meg azt mondja hogy csak kepzelodom, de lehetseges?

Figyelt kérdés
A parommal 1 es fel eve vagyunk egyutt es dec.26-an egyutt voltunk utana csuszott a menstruaciom,majd megjott de ez alatt is elotte is es utana is folytatodtak a tunetek.Gorcsolt nagyon a hasam,szur,kemeny,hanyingerem van es meg tobb minden,nem tudom hogy most mit higyek.Csinaltam tesztet de negativ es meg mindig ugyanazok a tunetek vannak csak kicsit erosebbek lettek.Kerlek segitsetek,most mit csinaljak?

2014. febr. 17. 00:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor csináltad a tesztet? Szerintem nem vagy terhes, de hogy megnyugodj csinálj mêg egy tesztet reggeli vizeletbõl.
2014. febr. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Normálisan jött meg? Nem volt gyengébb, rövidebb?
2014. febr. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Lehetett vetélés, végy ülőfürdőt, segít.
2014. febr. 17. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy lehet fertőzés a fiútól, menjetek el orvoshoz, csináltassatok vérképet és kenetvizsgálatot.
2014. febr. 17. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy terhes vagy. Menj el nõgyógyászhoz, lehet, hogy méhgyulladásod van, arra kell gyulladáscsökkentõt szedni, szóval ezt ki kellene vizsgálni.
2014. febr. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem terhesség. Lehet ciszta, fertőzés bármi. Sajnos, ha akarod, ha nem , ezzel orvoshoz kellene menned.
2014. febr. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha negatív a teszt és meg is jött nem vagy terhes, nyugi, de ha nem múlnak el a tünetek, akkor vizsgáltasd ki, hogy mi okozza.
2014. febr. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,nagyon sokat segitettek.
2014. márc. 2. 17:42
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen es rovidebb volt a menstruaciom,es nem normalis.
2014. márc. 2. 17:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb orvoshoz menni. Akár méhen kívüli terhesség is lehet.
2020. febr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!