Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik jobb? Agnucaston?...

Melyik jobb? Agnucaston? Palástfű? Premens? Fontos!

Figyelt kérdés

Szeretnék kisbabát, viszont a menszim nem rendszeres.

Szeretném vmelyik gyógyszert kipróbálni, de kíváncsi vagyok a véleményetekre, tapasztalatotokra.


2013. dec. 12. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyire rendszertelen? Attól függ mitől nem rendszeres. Én a méhpempőt meg a barátcserjét próbáltam egyik se segített.
2013. dec. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Van úgy h egy hónapig is tart! Van olyan h egy nap. Nagyon szoktam szenvedni ha jön a menszi.

Régebben fogamzásgátlót szedtem (nem akartam még gyereket) és a doki ezt ajánlotta mivel attól nem lesz rendszertelen a menszi.

2013. dec. 12. 19:33
 3/11 anonim ***** válasza:
de hány napos a ciklusod?
2013. dec. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ossze vissza van. :(

28- van ugy h kevesebb vagy tobb. Meg a peteeresemet sem tudom kovetni. :(

Hiaba szsmolom ki mikor vn menszi mindig kesobb jon meg.

2013. dec. 13. 12:08
 5/11 A kérdező kommentje:
Korhazba is kerultem emiatt mert erosen gorcsoltem. Viszont nm egyszer volt olyan is h egy napig tartott. Nm veletlenul mondta anno a doki h nm hagyhatom abba fogamzasgatlot. Nm szedem mar tobb mint egy eve. Babat szeretnenk de eddig nm jott ossze.
2013. dec. 13. 12:15
 6/11 anonim ***** válasza:
hőmérőzzél és abból meg fogod tudni, hogy van e peteérés
2013. dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Koszonom :)

DE inkabb nm mert tulsagosan is izgulnek es nagyon akarnam az egesz dolgot. Azert gondoltam a gyogyszerre.

ba tudom meg mikor vn peteeresem ha nm vagyok akkor egyutt a parommal. :( es ez idegesitene. :(

2013. dec. 13. 14:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Azóta rendbe jöttél?
2015. márc. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

szia!! Igen minden oké :)

Már lassan 3 hónapos a kislányom :)

2015. ápr. 3. 00:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Ajj, dejó! :) Gratulálok! És köszi, hogy válaszoltál ennyi idő elteltével!
2015. ápr. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!