Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátcserje vagy Premens?...

Barátcserje vagy Premens? Melyiben több hatóanyag? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
A Premens összetételéről olvastam a neten. (20mg agni casti). A barátcserjéről ilyet nem találok. Ráadásul egy árban vannak, de a Premens 30 db-os, a Barátcserje 60 db. Tudtok segíteni? Köszi.
2009. szept. 3. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

barátcserje =Vitex agnus castus


A premens = 20 mg barátcserje.

2009. szept. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Grófházy ***** válasza:
100%

a barátom gyógyszerész,és ő mondta,hogy a premens-ben több a hatóanyag

N

2009. szept. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Mert a barátcserjéről semmit se lehet tudni. Ráadásul ma -vásárlás előtt- felhívtam az egyetlen telefonszámot, amit ezzel kapcsolatban találtam a neten, ahol nem tudtak mondani semmit sem a hatóanyagról, sem a forgalmazóról. Ezeket azok után mondta, hogy tisztáztuk, ők foglalkoznak a Zafír B. árusításával. Nem akarom hitelteleníteni a Barátcserjét...de nekem ez így komolytalannak tűnt. Tulajdonképpen 'táplálékkiegészítő', így nem sok vizsgálat 'tette rá a kezét' míg a Premens bejegyzett OGYI számmal rendelkezik.

2009. szept. 3. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!