Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tüneteitek voltak,...

Milyen tüneteitek voltak, miután késett a mensi és sikerült a baba?

Figyelt kérdés
4 napja késik, bőséges színtelen szagtalan folyásom van, reggeli hőm napok óta 37,2, ma akkorát beleszúrt a hasamba hogy mozdulni sem bírtam néhány másodpercig, és a nap többi részében is szurkál. A méhszájam pedig elérhetetlen magasságban van. Már el sem merem hinni, hogy babás lehetek...kérem írjon, akinek hasonló tünetei voltak/vannak.

2014. febr. 1. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A méhszájadat nem terhesen sem vizsgáld, ha csak nem vagy nőgyógyász. A tünetekre nem nagyon lehet adni, de utalhatnak. A mensi kimaradása már jó esély, tesztelj.
2014. febr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ananke ***** válasza:
Nekem azon kívül,hogy nem jött meg,még úgy görcsöltem mintha meg akarna jönni.Akkor is mikor már amúgy se kellett volna meg jönnie.EZért csináltam tesztet.Aztán elmentem dokihoz,kiderült,hogy 7 hetes terhes vagyok :) A következő héten kb végig görcsöltem,úgy ,hogy az ágyból is alig bírtam kikelni,és csak fagyit és hasábburgonyát kívántam.Szegény párom nem győzte sütni :)
2014. febr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan meg nem kesett, de mar teszteltem halvany pozitivat (de azert nem elem bele magam, majd meg tesztelek)


En ezen a heten hanytam (de lehet, hogy valami rossz kajatol...) utana a mai napig is nagyon eros szurosan faj a hasam, hogy fel percre en sem tudok mozdulni, utana hirtelen elmulik, olyan 2-3 orankent van egy fel perces ilyen fajasom. Nekem is volt\van folyasom, nem sok de van, ez is furcsa volt, mert nem szokott a menzesz elott.

Meg arra lettem figyelmes, hogy tobbszor voltam ehes es akar meg 8 kor is megettem egy kis szendvicset, de ennek nem tulajdonittom nagy jelentoseget addig amig nem teszteltem (bar sosem eszem\ettem mar olyankor- de nem akartam megint csalodni, ha eppen megsem baba ezert nem figyeltem fel erre) a cicieim nem erzekenyek egyaltalan.

2014. febr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!