Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit értetek azon hogy száradás...

Mit értetek azon hogy száradási csík vagy szellemcsík a teszten?

Figyelt kérdés
4 nappal vagyok a vérzés előtt. csináltam tesztet kiváncsiságból, az első 10 percben ahogy a használati írja nem történt semmi, de csak szinte csak rápillantottam, mert hajnali első pisiből volt, utána meg visszaaludtam... 1 óra múlva néztem meg közelebbről és van rajta egy leheletnyi második csík. 2 nap múlva újra megpróbálom.
2014. jan. 27. 09:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
a száradási , vagy szellem csík azt jelenti hogy ott a második csík csak hófehér, azaz csak a csík helyét látod. a második csík akkor csík ha az is rózsaszín.
2014. jan. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
A 2. csík halvány rózsaszín és ugyanolyan vastag mint a kontrollcsík. A férjem szerint (ő kb 15 perccel látta a teszt készítése után) is van halvány csík...
2014. jan. 27. 10:00
 3/29 anonim ***** válasza:
Akkor csinálj egy másikat, megeshet hogy tényleg jön a babó akkor :)
2014. jan. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Valószínű baba van a dologban! nem véletlen az a második csík. Most a 2. babámnál ugyanígy voltam mint te, 4 nappal mensi előtt, időn túl jött ki a a 2. csík, de tudtam, hogy mit jelent!! :) Másnap délután jóval erősebb lett a második csík, időn belül! Drukkolok! :) Kép nincs a tesztről?
2014. jan. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Na nem bírtam és csináltam mégegyet. Ez 25-ös érzékenységű teszt (ugyanaz mint az előző).

5 perc alatt is már látszott egy csík a kontroll mellett, halovány, de kicsit erősebb mint a reggelinél. :)

Akkor már reménykedhetek, ugye?

Most akkor meg kell várnom hogy ne jöjjön meg... és akkor újra tesztelni. Remélem nem csak csalt a teszt és álpoz.

2014. jan. 27. 13:19
 6/29 A kérdező kommentje:

Csak olyan sok ellenpéldát hall az ember, hogy mensi előtt halvány pozitivat tesztelt az illető, aztán meg negatív lett és meg is jött neki...

Lehet ilyenkor volt zigóta, csak nem tudott beágyazódni? Jajj nagyon izgulok!

2014. jan. 27. 13:24
 7/29 anonim ***** válasza:
szorítok nagyon :) mióta próbálkoztok ? első baba ?
2014. jan. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Tedd fel kérlek a képet!!! Nekem mensi előtt 5 nappal lett pozi tesztem :) 23.napon... 28 napos a ciklusom :)
2014. jan. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

hááát... a képen sokkal sokkal halványabb mint szabad szemmel nézve. igy nem is tünik csíknak. :(

[link]

2014. jan. 27. 14:17
 10/29 anonim ***** válasza:

ezen tök jól látszik :) szerintem babás vagy. Holnap első reggeli pisiből tesztelj!!!!!


nagyon drukkolok!!!! Az enyém is ilyen halványka volt és most már óriási pocakom van :)

2014. jan. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!