Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A szellemcsík, száradási csík...

A szellemcsík, száradási csík minden teszten megjelenik?

Figyelt kérdés
Csináltam 2 napja és ma is egy-egy tesztet reggel. Mikor már félig megszáradt a teszt-és még most is- látszik mindegyiken egy csík, de inkább szürkés, nem egészen rózsaszín. Létezik, hogy mindhárom teszt szellemcsíkos?
2013. júl. 9. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos, ha nem sötétedett a csík, akkor igen! Millió ilyenem van itthon:-(

Egyébként én 2 hét múlva m,egyek az orvosomhoz, és rá fogok kérdezni....

2013. júl. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, én mindenhol láttam régen, hogy hol kellene lennie a másik csíknak, de nem volt ott. Amikor pozitív lett, nem volt kétség, időn belül és bár extra halványan először,de halvány rózsaszín lett. Az ilyen száradási csíkok gyakoriak (vagy 10 féle tesztet próbáltam az elmúlt években, nem emlékszem, hogy lett volna olyan, ahol nem láttam volna a csík helyét száradás után). Én nem hiszem,h ogy ez szellemcsík, csak a gyártás során ott megnyomódik, ahova felviszik a reagenst, ennyi. A pozitív az pozitív, nem kell órákat lesni és nem kell nagyítózni sem.
2013. júl. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én szellem csíkos tesztet csak itt láttam, de nagyon sok szór hallottam róla. Nekem viszont soha nem volt ilyen tesztem, x-epilt, gabriellt, Lilly teszteket használtam és ezeken nekem nem jelent meg szellem csík. Nekem volt extra halvány 2 csíkos tesztem, (ovu után 11. napon)azon rózsaszínes volt a csík, de csak úgy láttam ha az ablakhoz tettem és a fény át sütött rajta, de az is rózsaszínes volt és nem szürke.
2013. júl. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!