Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csík vagy sem? Szellemcsík, a...

Csík vagy sem? Szellemcsík, a felszívódás után a második csík helyét jelzi, hogy hol kellett volna lennie?

Figyelt kérdés
6. napja késik a menzeszem, tegnap du vettem egy tesztet, maria romed a neve. Nem bírtam magammal és este 6 körül csináltam meg. Kb 10 perc múlva lett rajta egy nagyon nagyon halvány, vékony csík, alig észrevehető. Vagy lehet még belőle valami csak az esti tesztelés már nem volt elég erős? Tervezzük a babát, tüneteim is vannak, csak ezeknek már nem hiszek, félek hogy csak bebeszélem magamnak. A romed tesztekről inkább negatívakat hallok. Szerintetek? Tapasztalat? Itt a kép is, bár élőben picikét talán jobb.
2013. júl. 26. 19:37
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
2013. júl. 26. 19:38
 2/16 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, mintha kukucskálna ott valami. De szerintem holnap-holnapután REGGEL csinált még egyet. Lehet, hogy később fogant. :)

Megy a drukk :)

2013. júl. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus szellemcsík. De ettől függetlenül még van remény.
2013. júl. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen, van ott valami. :) Reggel csinálj még egyet.
2013. júl. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hat nap késés után ennél láthatóbb csíknak kellene lennie. Szerintem is csak száradási csík, sajnálom. Én X-epil tesztet használtam mindig 2db volt egy dobozba és olyan 800Ft volt, nekem soha nem hazudott, és ilyen kétes csíkokat sem produkált.
2013. júl. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
sajnos ez negatív,ez csak száradási csík
2013. júl. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,aranyosak vagytok hogy segitetek:-) én is inkább szellemcsiknak gondolnam,de a remény hal meg utoljára. Nagyon szeretnénk tesot a kislányunknak. X epilt már használtam:-) csak ilyen szellemcsikkal nem volt még dolgom és mivel szeretnénk már babát igy reménykedtem:-) ha továbbra sem jon meg csinálok egy reggeli tesztet:-) a tüneteim is csalosak,gyakori hányinger, szédülés, alhasi nyomás és derektáji nyomás, hőhullámok...de sztem már csak az akarás produkálja...:-(
2013. júl. 26. 20:49
 8/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, h belekérdezek a kérdésedbe! :-)

És ha időn belül /kb.2 perc után/ jön ki egy ugyanilyen csík? Az is szellemcsíknak számít? Én ma reggel teszteltem egy ugyanilyen ezzel a teszttel!

2013. júl. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szerintem ha idon belul van,akkor nagyobb az esély nálad hogy az valoban pozi. Mikor csinaltad a tesztet? Mikor kellett volna megjonni?
2013. júl. 26. 21:44
 10/16 anonim ***** válasza:
Ma kellett volna megjönnie, és én reggeli elsőből teszteltem.
2013. júl. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!