Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csík vagy sem? Szellemcsík, a...

Csík vagy sem? Szellemcsík, a felszívódás után a második csík helyét jelzi, hogy hol kellett volna lennie?

Figyelt kérdés
6. napja késik a menzeszem, tegnap du vettem egy tesztet, maria romed a neve. Nem bírtam magammal és este 6 körül csináltam meg. Kb 10 perc múlva lett rajta egy nagyon nagyon halvány, vékony csík, alig észrevehető. Vagy lehet még belőle valami csak az esti tesztelés már nem volt elég erős? Tervezzük a babát, tüneteim is vannak, csak ezeknek már nem hiszek, félek hogy csak bebeszélem magamnak. A romed tesztekről inkább negatívakat hallok. Szerintetek? Tapasztalat? Itt a kép is, bár élőben picikét talán jobb.
2013. júl. 26. 19:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Jajj utana olvastam h irtad,hogy reggel volt. Sztem várj pár napot és ismételj:) de nagyobb eselyt látok rá h te babás nvagy:) tervezitek a babát?
2013. júl. 26. 22:25
 12/16 anonim ***** válasza:
A valódi, de halvány csík is rózsaszín. Ha a csík fehér vagy szürke akkor nem a terhességet jelzi ha nem szellem csík. Igen van, hogy a nem várt napján még csak halvány a csík, vagy csak később lesz 2 csíkos a teszt, de az esetek nagy részében már a nem várt napján látható rózsaszín csíkot kellene produkálnia a tesztnek, főleg első vizeletből. Persze ez az egész teszttől is függ.
2013. júl. 27. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ez az, h látszott ugyan a csík, de nem tudtam eldönteni, h szürke vagy rózsaszín. Ez dühít nagyon!

Kedves kérdező, te hogy vagy? Teszteltél újat?

2013. júl. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Vettem egy x epil tesztet, persze nem birtam ki es az egyiket megcsinaltam nemreg. Persze negativ lett:(:(:( nem hiszem hogy van értelme reggel megcsinálni a másikat. :( kedves utolso nálad mi a helyzet???:)
2013. júl. 27. 14:38
 15/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom :-( Itt semmi, nem teszteltem, de nem is jött még meg. Még várok pár napot, ha azután sem jön meg, akkor tesztelek újra.
2013. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
nos, kedves utolsó, mi a helyzet? csináltál már új tesztet?:)
2013. júl. 29. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!