Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire számít, hogy csak...

Mennyire számít, hogy csak halvány a második csík?

Figyelt kérdés
Ma kellett volna megjönni-e de nem jött meg. Három napja már teszteltem, akkor már halványan, de ott volt a második csík. Ma reggel is teszteltem, de a csík még mindig csak halványan jelenik meg. Van ennek jelentősége? Másik két terhességemnél elég erős volt a második csík, így most eléggé ideges vagyok, hogy nincs - e vmi probléma.
2013. júl. 22. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet később fogant a baba, idővel erősödni fog.


Nekem volt egy halvány tesztem, aztán másnap egy jóval erősebb. Rá pár napra nem erősödött semmit szinte, meg is ijedtem, aztán megint rá pár napra, már volt egy nagyon erős 2 csíkosom. Többet nem tesztelek.

21. ciklusnapon fogant.


Ígérni semmit sem lehet, de nagyon szurkolok, hogy minden rendben legyen!

Tudod sajnos a tesztcsíkok erősségétől függetlenül lehet bármilyen probléma.

De szurkolok

6+3 hkm

2013. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
amikor nekem halvány volt a második csík a tesztemen,elkönyveltem negatívnak,már épp ki akartam dobni mikor a férjem elkérte,és mondta,hogy hiába halvány ott van...2 nap múlva orvosnál kiderült 4 hetes voltam. :) ma már 16 hónapos :)ne idegeskedj,minden oké lesz
2013. júl. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat. Hát én is reménykedek, hogy semmi baj nem lesz és tényleg pozitív. :)


[link]

2013. júl. 22. 13:55
 4/9 anonim ***** válasza:

Óh hát ezen látszik, hogy pozitív! Gratulálok :)

De szerintem még orvoshoz rá érsz menni, mivel kb.4 hetes lehetsz, és akkor még csak terhes gyanús vagy, inkább menj 2-3 hét múlva, akkor már van szívhang is :)

2013. júl. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez nem annyira halvány... Nekem volt sokkal halványabb is ettől, mégis pozi lett, igaz pár nap múlva szépen erősödött. Nincs ezzel semmi gond. Szép teszt. Gratulálok!
2013. júl. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez nem is halvány! :D


Nyugi! ott a babád! :D

2013. júl. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez nem is olyan halvany, nekem sokkal halvanyabb volt az elso, ferjem nem is latta rajta. :)

Mikor par naponta tesztelgettem, hogy erosodik-e, a baratnom mondta, hogy hagyjam abba vegre, ott a ket csik.

Szoval nyugi, ez pozitiv

Pihenj es nagyon sokat igyal.

2013. júl. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon szépen köszönöm :)

Mindenkinek szép napot.

2013. júl. 22. 15:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem a sokkal halványabb csíkom itt rohangál körülöttem, másfél éves:)

Gratulálok:)

2013. júl. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!