Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megvehetem a ClearBlue tesztet...

Megvehetem a ClearBlue tesztet? Nagyon izgulok. Szükségem lenne a tanácsotokra!

Figyelt kérdés
A helyzetem elég bonyolult, mert valószínűleg a menstruációm előtt 1-2 nappal eshettem teherbe és a vérzés már meg sem jött. Az ominózus aktus az 14 napja volt, a menstruációm pedig 12 napja késik. Ma két tesztet is csináltam mindegyik x-epil az egyik a rápisilős a másik meg egy sima teszt csík. Mind a kettőn elképesztő halványan látom csak a 2. csíkot. De mivel nagyon aggódom már hogy mi van, ráadásul félévi vizsgák közepette vagyok, szeretném tudni hogy picibaba van-e a pocakomba vagy csak odaképzelem azt a második csíkocskát. Arra gondoltam hogy veszek egy clearBlue digitális tesztet ami azt is kimutatja hogy hány hetes lehetek. Viszont tudom hogy ez baromi drága és nem igazán engedhetem meg magamnak hogy feleslegesen szórjak ki pénzt. Ti mit gondoltok, vehetek egyet és megcsinálhatom ma? Szerintetek mutatna valami vagy várjak még vele? Köszönöm a segítséget!
2014. jan. 14. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha látod mindkét teszten a második vonalat, akkor pénzkidobás lenne szerintem. Inkább jelentkezz be dokihoz, a teszt árán meg vegyél a babának egy bodyt:) Gratulálok! :)
2014. jan. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megkönnyeztem a válaszod :-) De nagyon halvány ám, éppen hogy látom, akkor is érvényes? Nem tudom elhinni :)
2014. jan. 14. 08:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig hidd csak el :) A fiamnál csak én láttam a második csíkot, apa nem, aztán most meg a kiságyba játszik 8 hónapos :D
2014. jan. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A halvány csík is csík! Várj pár napot és teszetlej. Orvoshoz a hetedik héten ráérsz menni, addig nem biztos, hogy lát mindent, hall szívhangot és csak aggódsz.
2014. jan. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért megmutathatnád az a nagyon halvány valamit!

Szoktak tök negatív tesztre is képzelődni az emberek!

2014. jan. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha az első válaszát megkönnyezted, akkor a hormonok is dolgoznak, még egy jel, hogy valószínűleg terhes vagy.:) Én a helyedben csinálnék egy újabb olcsóbb tesztet.
2014. jan. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!