Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Találtam akciósan gyönyörű...

Találtam akciósan gyönyörű tavaszi cipőket, megvehetem már most a 27 hónapos lányomnak?

Figyelt kérdés

4800 körül gyönyörű d.d. step cipőket találtam.

Nem tudom,merjem e megvenni, annyit már úgysem nő az ő lába tavaszig, hogy kicsi legyen.

Vagy rosszul gondolom?


2013. febr. 6. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 2 szer csináltam ilyet hogy előre vásároltam cipőt, mind a kétszer megszívtam. Egyszer leárazásban vettem gyönyörű bőr szandit a lányomnak ( 2 éves volt ősszel) persze amekkorát vettem az véletlen se volt jó jó nagy volt rá, így tovább kellett adnom és az a baj hogy hiába tök új cipő-szandi akkor se tudod eladni, csak jóval kevesebbért...:((

Szóval nagyot lehet bukni rajta.

Aztán mikor 3 volt akkor megint vettem már csak 1 számmal nagyobbat és akkorát nőtt a télen hogy 1.5 számot nőtt a lába, ő maga vagy 8 centivel magasabb, úgyhogy ismét "megszívtam" mert most meg kicsi lenne rá így befogtuk ovis váltósnak, dehát nyilván nem arra vettem eredetileg a viszonylag drága minőségi szandit :((

Kívánom hogy neked ne így legyen de én ezt már nem merem előre megvenni. Most is február van de még tavaszra se merek neki edzőcipőt vagy ilyen félcipőt nézni majd február végén márc elején max. mert képes azt is kinőni addig.

2013. febr. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is 1x vettem nyár végén meg az őszi cipőjét mert akciós volt a Siesta...1 hónap múlva nem bírtam ráadni mert kicsi volt rá!Pedig direkt nagyobbat vettem!
2013. febr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak tavaly osszel amikor vettuk neki az oszicipot akkor volt 24-es a laba. Ugyan ekkor megvettem neki egy 25-os meretu Siesta szandalt most nyarra mert le volt arazva. En is gondolkodtam, hogy 25 vagy 26-osat vegyek de a 25-os melett dontottem. Par napja adtam ra es meg boven van ideje noni a labanak. Szerintem pont Majus-Juniusra lesz tokeletes. Ugyhogy irhatom, hogy nekunk bejott hacsak nem no hirtelen most 3-4 honap alatt nagyot a laba.
2013. febr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mekora most lányod lába,? atol egy méretel nagyobbat vegyél,
2013. febr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én szoktam előre venni cipőt és mindig jó szokott lenni.

1 hónap múlva már hordhatja a tavaszi cipőt (feltéve, hogy a tavasz is így akarja).

2013. febr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én szoktam így cipőt venni, 1 vagy ha lehet 1,5 számmal nagyobbat veszek (télen-nyárra) és így jó szokott lenni!
2013. febr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A neten találtad? Belinkelnéd légyszi?
2013. febr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!