Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnézzétek meg a hőgörbémet?...

Megnézzétek meg a hőgörbémet? Első Clostys hónapom! Az tuti hogy az ovum nem 13. napon, hanem a 15. -en volt. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jan. 4. 10:03
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

Tesztet még nem csináltál??Neked már lehet mutatna valamit!

Nekem dec. 10.-én volt meg utoljára!De jó lenne ha mindkettőnknek összejönne!! :-))))

2014. jan. 5. 11:09
 32/46 anonim ***** válasza:
Nem csináltam,majd ha holnap sem kapom meg,akkor keresek egy gyógyszertárat ami nyitva lesz,és majd akkor kedden tesztelek,de átlagban úgy van hogy mikor megcsinálom a tesztet,akkor aznap vagy másnap megkapom :( jó lenne ám :)
2014. jan. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma kicsit elkeseredtem,37,1-re leesett a hőm,és a cicim sem fáj már úgy mint 2 napja,sőt már tegnap este se volt vészes...hasszurka is csak ritkábban van.Most nem tudom mi van,vegyes érzések,már nem vagyok benne olyan biztos hogy sikerült!:-(

Utolsó!!!Nálad mi újság?Megjött?Vagy teszteltél?

2014. jan. 6. 09:45
 34/46 anonim ***** válasza:
Hello!ne legyél elkeseredve,van még pár napod a nem vártig,minden jó lesz meglátod :) én tegnap szinte egész nap görcsölgettem ha feküdtem akkor csilapodot egy kicsit,meg a derekam nagyon fájt,de semmi nem kaptam még meg!nekem a melleim már 2hete úgy fájnak hogy a férjem nem is mer hozzájuk érni :D máma délután veszek tesztet ha addig nem kapom meg!
2014. jan. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:

Ma veszek Clear Blue tesztet,és holnap tesztelek egyet,állítólag az az egyik legjobb!Holnap mindenképpen értekezünk!!!! :-)))

Szorítok neked nagyon!Remélem elkerül a mensi 9 hónapra!!! :-)))

2014. jan. 6. 10:14
 36/46 anonim ***** válasza:
de kedves vagy :) én is szóritok neked,és ugyan azt kívánom :) nálam csak az a gond hogy pontosan nem is tudom mikorra ne várjam,a ciklus.hu szerint tegnap kelet volna nem megkapnom,de görcsölt is rendesen!
2014. jan. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:

Nekem ma megjött!!! :-((((((

Nálad mizú?Remélem Neked sikerül!:-)

2014. jan. 7. 10:23
 38/46 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( Én még nem kaptam meg,de tesztet sem csinálok még,várok csütörtökig ha addig nem kapom meg,akkor már tuti késik és tesztelek!
2014. jan. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:

Szuper!!! :-))Jaj...remélem neked sikerül,nagyon szorítok!

Írj légyszi mindenképp!!!!

2014. jan. 7. 10:57
 40/46 anonim ***** válasza:
Írok persze,még 2 napot ki kell várnom!Neked meg új hónap új remény :) pozitívan kell nézni a dolgokat :)
2014. jan. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!