Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnézzétek meg a hőgörbémet?...

Megnézzétek meg a hőgörbémet? Első Clostys hónapom! Az tuti hogy az ovum nem 13. napon, hanem a 15. -en volt. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jan. 4. 10:03
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

Rendben! :-)

Az enyém lassan 3 éves!Igazi örökmozgó.. :-)

2014. jan. 4. 11:53
 12/46 A kérdező kommentje:
És voltál már dokinál?Vagy uh-n?Láttak már valamit?
2014. jan. 4. 12:36
 13/46 anonim ***** válasza:
Drukkolok!:)
2014. jan. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:

Voltam dokinal

Elsejen volta dokim ugyeletben akkorra hivott. Akkor volt 5het 6 nap es mar volt szivhangja is :)

2014. jan. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:

Szuper!De jó!! :-)

Már én is annyira várom!

Amúgy kislányra gyúrtok?Mikorra vagy kiírva?

2014. jan. 4. 13:41
 16/46 anonim ***** válasza:

En fiu parti vagyok, de most az a terv, hogy nem kerdezem meg... :)

2 terhesseget vesztettunk el 2013ban ugyhogy az a lenyeg, hogy mindene meglegyen es egeszseges legyen! :)

Mivel meglepetes baba lett mikor mar feladtuk a babaprojektet akkor dontott ugy hogy jon, ugyhogY a neme is titok marad! :)

Aug.24 a szules ugyhogy a nyar szenvedosnek igerkezik :D

Fiu es lany neveket keresek olyat aminek a jelentese varatlan, csoda, meglepetes stb :)

2014. jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
hello!drukkolok neked hogy baboca legyen :) én is kb. ugy vagyok mint te,csak én nem vezetem a hömet,holnapra nem várom,de van egy olyan érzésem hogy jönni fog :(
2014. jan. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:

Jaaaj...ez nagyon édes.. :-)))Biztos most minden rendben lesz,szorítok értetek!!!:-)

Sajnálom amin átmentél,szörnyű lehetett,de talán ez a picike mindenért kárpótol(ha lehet ilyet mondani).

Ma egész nap olyan émelygős vagyok,nem kívánok semmit..:-/

De ez még korai nem????Tényleg félek hogy a gyógyszerek okozzák a tüneteket,de valahogy,valamiért érzem hogy baba van a dologban!!!Már várom is a holnapi tesztet,de félek is,a tegnapi után nagyon elkeseredtem,számítottam valami nagyon haloványka csíkocskára.

2014. jan. 4. 14:08
 19/46 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tesztelj! 28-30 napos a ciklusod de ma meg csak 26 napos vagy... Ne csalodj feleslegesen ha.meg negativ lenne...

Ha most ilyen turelmetlen vagy mi lesz veled a 40. Hetig? :D

A tunetek jok, de ha voltal mar terhes akkor a tuneteket feismered :) nem osszekeverheto semmivel!

2014. jan. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:

Igen,nagyon türelmetlen tipus vagyok... :-D

Ezaz...az előzőnél semmi tünetem nem volt,de végig semmi!!!Nem jött meg,másnap teszt,és nagy meglepetés!!!


Kedves utolsó,neked van valami tüneted?

Köszönöm a drukkokat!!! :-)

2014. jan. 4. 14:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!