Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnézzétek meg a hőgörbémet?...

Megnézzétek meg a hőgörbémet? Első Clostys hónapom! Az tuti hogy az ovum nem 13. napon, hanem a 15. -en volt. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jan. 4. 10:03
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
tegnap este már görcsölgettem,meg máma is,semmivel sem más mint a többi hónap,a melleim már 2hete úgy fájnak hogy hason aludni nem birok!egyedül annyi a más hogy este meg máma szőrnyű hányingerem volt,van de ez lehet valami vírus!szerintem én holnap meg kapom :(
2014. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:

Sajnalom utolso! De uj honap uj remeny! Mindig ezzel biztattuk itt is egymast! Elobb-utobb beallsz a sorba Te is! :)

Nezz meg engem elmeletileg meddo vagyok, kezelessel lehetek csak terhes es megis mikor feladtuk akkor jon :) Mar tudom mire irjak hogy ne gorcsolj ra es jonni fog! Csak persze nehez elhinni...


Kerdezo! Tesztelsz holnap?

Nem mondtak, hogy tobb tuszod is van? Repedes utan marad a sargatest es ugyis latjak, hogy mar egy eldurrant!

Mert nekem a closti 2-3 tuszot csinalt! Volt akinek 14 tuszoje lett es azt mondtak most inkabb ne szexeljen (de o mas kezelest kapott mint mi!) Es hiaba a tuszorepi! Ott neked 12-13. Napodon volt mar ovud!

2014. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:

Én is sajnálom,de tudod,a remény hal meg utoljára!!Lehet hogy nem jön meg,várd csak ki a végét!Drukkolok,és írj majd hogy mi van veled!

Hát lehetséges,4 domináns tüszőm volt,2 db 20,19 és 18 mm.Ezek voltak 12.-én.De durva lenne ha ketten lennének,de nem vagyok telhetetlen,csak egy legyen!!! :-)))Holnap reggel tesztelek,hátha lesz rajta valami.

Ha meg nem,és nem is jön meg 7.én akkor akkor is,aztán majd lesz valami!:-)

2014. jan. 4. 20:26
 24/46 anonim ***** válasza:

Na akkor csak jol lattuk, hogy ott mar volt egy!

A 4 tuszonel nem hivtak fel a figyelmed, hogy tobb peteju ikrek siman megeshetnek?

:)

Zsakbamacska lettel! :)

Mi lett az eredmenyed?

2014. jan. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2014. jan. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :-)

Igen teszteltem,de nem tudom...mintha lenne ott valami nagyon halvány,de lehet csak a szemem káprázik,vagy oda képzelem,nem tudom..lehet még korai volt.Úgy számolom hogy 9.-én kellene megjönnie,addig meg még van doszta idő,de van egy jó hírem,végre az 5 nap stagnálás után(37,2 volt),elkezdett emelkedni a hőm,nem sokkal,de ma reggel már 37,3 volt a hőm!!!! :-)

Akkor tegnap fejeződhetett talán be a beágyazódás???

2 nap múlva újra tesztelek.

Folyásom már tegnap sem volt,a cicim az egyre jobban fáj,és az alhasamat is érzem,meg tegnap már éreztem a derekamban is.

Utolsó,nálad mi történt azóta?Megjött?Vagy csináltál tesztet??

2014. jan. 5. 10:17
 27/46 anonim ***** válasza:
Erösödni fog az meglátod :) nekem még nem jött meg,de lehet hogy nem is jó számoltam ki!peteérésem kb. 22-23án lehetett,mert 25én voltam ultrahangon,és akkor már csak a helye látszodot!várok még egy pár napot,azt mondta a doki ha nem jön meg akkor egy 3nap után mennyek vissza hozzá!
2014. jan. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
Neked írt fel a doki valami vitamint?én kaptam folsavat meg b6-ot!
2014. jan. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:

Akkor még nincs semmi veszve.Hány naposak a ciklusaid?

Nekem 24. éjszaka,25. hajnalba repedhetett meg,de mivel több tüszőm is volt,ezért lehetett még később is.A ciklusaim váltózóak,múlt hónapban 35 napra jött meg,előtte 30 napra,azelőtt 27,meg 28 napra...:-/

Most úgy számoltam hogy szerintem 30 napos,9.-ére nem várom!!

Szerinted is még korai volt a teszt?Reménykedhetek még?

Ami vigasztal hogy emelkedett a hőm,pedig már nem is szedek duphastont!Amúgy gravidát szedek csak.

2014. jan. 5. 10:59
 30/46 anonim ***** válasza:
Hát ha 9én kell hogy megkapd akkor tuti korán volt,pár nap mulva szerintem már szép pozitivat fogsz tesztelni :) hát nállam az jó kérdés,nagyon sokat szenvedek vele,ha rendesen meg jön,akkor 28-30nap,de van mikor 1honapot is kimarad :( most utoljára december 8án volt meg,a ciklus.hu mára huzta be a következöt,de már nem tudom!fura hogy nem vagyok felfujodva,mert mindig elötte olyan vagyok mint aki egy labdát nyelt le :D
2014. jan. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!