Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnézzétek meg a hőgörbémet?...

Megnézzétek meg a hőgörbémet? Első Clostys hónapom! Az tuti hogy az ovum nem 13. napon, hanem a 15. -en volt. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jan. 4. 10:03
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
Szerintem meg jo napra huzta! 12. Napon alacsony volt a hod es utana indult el felfele! Szerintem jo a hogorbe es az ovutesz is ha jol emlekszem akkor kell mar kezdeni az egyuttleteket mikor halvanyan is de a masodik csik megjelenik...
2014. jan. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:

Viszont a teszt meg korai nagyon...

Foleg mivel az ovu utan a beagyazodasnal (7-10 nap) lenni kell egy hirtelen holeesesnek es ezt nalad sajnos nem latni!

2014. jan. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:

A 13. cn kaptam tüszőrepit,onnan tudom hogy a 15. napon volt ovum,meg emlékszem hogy 24.-én annyira fáj,végig kínlódtam a szentestét.A 16. naptól duphastont szedtem,valószínűleg ez tartja szinten már 5 napja a hőmet.

Amúgy én úgy tudom hogy a hő megemelkedik mikor a beágyazódás megkezdődik,és akkor látszik is hogy hirtelen felment 37,4-re.

Hát nem tudom... :-/

Nagyon szépen köszi a választ!

Szerinted mikor teszteljek???Holnap reggelre terveztem.De lehet még akkor sem mutat semmit?28-30 napos ciklusaim vannak.

A cicim viszont iszonyt fáj,de jobban a mellbimbóm,és s bimbón,meg az udvaron is ki vannak dudorodva mirigyek,vagy mik,és fehér pöttyös,mintha valami jönne ki belőle.Nem tudom mennyire érthető ahogy leírtam.

A hasamba meg olyan furcsa érzés van,olyan apró,mély görcsök,szurkálódás,vagy mintha izomláz lenne...És sűrűn járok pisilni is.

Remélem ez jó jel,és nem a Duphaston okozza.

2014. jan. 4. 11:01
 4/46 anonim ***** válasza:

[link]


A tuneteid siman terhes tunetek! Nekem pozitiv tesztem csak a keses utani nehany napban lett...

Hiaba a legerzekenyebb teszt, soha nem mutatta ki!


Ha tudsz vegyel egy ovutesztet... Nekem az lett 2 csikos mikor a terhesteszt meg negativ volt!

2014. jan. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:

Duphaston nem okozza! En is szedtem mert doki felirta pont ebben a honapban amit linkeltem...

Arra jo hogy segit megtartani a babat!

2014. jan. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

Húúúú!!!!Most nagyon boldoggá tettél!!!! :-D

Gratulálok a picihez!:-)

Volt még 2 ovu tesztem,tegnap az egyiket reggel megcsináltam,szép 2 csíkos volt,délután a másikat,azon meg semmi.Akkor az lehetett a baba?

Nagyon bízom benne hogy sikerült a kis tesó!!! :-)

2014. jan. 4. 11:26
 7/46 anonim ***** válasza:

Az a baba nem maradt meg sajnos!

Decemberben 25.en hajnalban eszmeltem 3kor arra a tudatra hogy terhes vagyok, volt 2 ovutesztem itthon es akkor rogton megcsinaltam egyet az rogton pozitiv lett es meg delelott egyet ami szinten pozitiv lett...

Ha minden igaz 6-7 hetes vagyok! :)

2014. jan. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom... :-(De most gratulálok!!!Nagyon vigyázz magatokra!

Hát kíváncsi leszek mi lesz nálam...holnap azért csinálok egy tesztet,hátha az már mutat valamit.Mondjuk a kisfiamnál a nemvárt utáni nap teszteltem nagyon halvány 2 csíkosat.

Írok hogy hogy sikerült!:-)

2014. jan. 4. 11:41
 9/46 A kérdező kommentje:

Vettem egy CB digitális tesztet is,de azt majd akkor akarom megcsinálni ha már lesz pozitív tesztem.:-)

Azt kapja majd meg apa!!! :-)

2014. jan. 4. 11:44
 10/46 anonim ***** válasza:

Irjal mindenkepp!

Nagyon drukkolok :)

Nekem is van egy nagyfiam! 4 eves az 5. Teszt lett pozitiv vele :)

2014. jan. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!