Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. S, nézzétek meg légyszí...

S. O. S, nézzétek meg légyszí a hőgörbémet, ma van ovulációm?

Figyelt kérdés

A görbém szerint ma lehet, de tegnap még az ovu teszt totál negatív volt. Ma leesett a hőm, de a dokim hétfőre számolta ki a tüszőm alapján az ovulációt.

Félek, hogy a hétfő este már késő lesz, ha ma van az ovulációm. DE ha ma délután is totál negatív az ovu tesztem, akkor most mikor van ez az ovu?


Fontos nagyon, nem maradhatok le ebben a hónapban is az ovulációról, mit tegyek??????? Ha ma este szexelünk, akkor már a hétfő este kilőve, mert a párom sajnos nem olyan aktív, hogy két nap egymás után.... És nem termelődik sajnos annyi spermája. Tehát nagyon meg kell fontolnom.

Ma este? Vagy holnap este???


2012. máj. 20. 10:20
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]



Bocsi, az előbb elfelejtettem csatolni.

2012. máj. 20. 10:21
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első megemelkedett napon legyetek együtt. Megemelkedettnek az számít, mikor olyan értéket mérsz, ami az őt megelőző 6 napon mért értékek mindegyikénél magasabb.


Esélyes, hogy fel fog ugrani, de nem tudni hogy holnap, vagy holnap után.


Viszont a jó hír, hogy a katonák 2-3 napot simán várnak, így nagyon "elszúrni" nem lehet azért akkor sem, ha még 1-2 nap múlva lesz csak.


De én a fenti módszert ajánlom.

2012. máj. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha holnap 36,5-nél magasabbat mérsz, akkor akciózzatok.

Ez lemaradt.

2012. máj. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ne ma, hanem hétfő este, ahogy a doki is kiszámolta? Köszönöm szépen a segítséget!!!!!!
2012. máj. 20. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!