Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbémen megnéznéd, hogy...

Görbémen megnéznéd, hogy volt-e ovulációm? A fertility, már behúzta a ciklus még nem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 7. 14:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Talán elsején, de ez a görbe elég cikkcakkos, nem egyértelmű az ovu.
2012. máj. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
És kicsit közelebbi időpontokban is mérhetnéd, mert fél órás különbségek értékelhetetlen görbét eredményeznek:(
2012. máj. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
6:30 kor mérem, egyszer-egyszer van, hogy +/- eltérés van.
2012. máj. 7. 14:43
 4/19 A kérdező kommentje:
30-án mértem hamarabb csak.
2012. máj. 7. 14:43
 5/19 anonim ***** válasza:
Eddig még biztosan nem volt. Teljesen cikkcakkos.
2012. máj. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szerintem sem volt még!

De mindig ilyen hosszú a ciklusod?

Dokinál voltál már?

2012. máj. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Ráadásul ha mindig ennyi az alaphőd, akkor lehet, hogy az előző ciklusban sem volt. Azt a görbét is fel tudod tenni?
2012. máj. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ezzel a görbével én meg sem állnék az orvosig!Biztos hogy nem volt ovud!Nagyon nagyon cikk cakkos,és nagyon alacsony az alaphőd,plusz még nagyon sokáig is mensizel!Az előző ciklusban sem volt szerintem ovud,mert mensi előtt is nagyon alacsonyan(szinte alapon) volt az hőd!

A pajzsmirigynél szokott ennyire "érdekes" lenni a görbe!Vizsgáltasd ki magad,nehogy többel kösd be!Sok szerencsét neked!

2012. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Járok orvoshoz,szedek gyógyszert mégis ez van. Előzőben nem volt,gyógyszerrel jön meg. Closit, merckformint,letroxot

szedek+proverat hogy megjöjjön.

2012. máj. 7. 21:21
 10/19 A kérdező kommentje:

A ciklus is behúzta ma. Mind a kettő 4-re jelöli.

Szuper!!!!!!!

2012. máj. 8. 06:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!