Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lesz ebből babóca?

Szerintetek lesz ebből babóca?

Figyelt kérdés
Együtlét után 8. naptól elkezdett görcsösen fájni a hasam. most járok a 11.napnál..még néha görcsöl a hasam. A mensimnek Hétfőn kéne megjönni-e. Leginkább késni szokott a mensim. Ez lehet a beágyazódás?

2013. nov. 21. 17:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

"Lehet."

Ezzel a válasszal nem sokra mész.

Várd meg, hogy megjön-e, és ha nem, akkor tesztelj.

Ennél többet/jobbat senki nem tud tanácsolni.

2013. nov. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
a beágyazódást sok esetben kis mennyiségű vér ürülése kíséri. Másrészt 8 nap után még fizikai képtelenség, hogy érzel valamit, 14-15 nap alaphangon kell, hogy a beágyazódás létrejöjjön. ez után sem jellemző, hogy érzik, csak olyan 25-30 nap után. még ki sem maradt a mensid, ez még korai lenne nagyon.
2013. nov. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Akkor ott biztos hüyleséget irtak....:

[link]

2013. nov. 21. 17:25
 4/17 A kérdező kommentje:
*hülyeséget
2013. nov. 21. 17:25
 5/17 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom hogy a beágyazódás 7-10nap között történik.
2013. nov. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%
ne haragudj de azért mert 3 felsorolt dologból neked 1 van ( ami lehet a mensid előjele is, sőt lehet pszichésen, hogy bebeszéled) az nem azt jelenti, hogy terhes vagy. egyébként én voltam már terhes és az orvosom azt mondta hogy 10-12 nap az átlag beágyazódás, de ha gondolod ámítsd magad ilyen netes oldalakkal.
2013. nov. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem elmaradt mensi első napján már nagyon halványan kimutatta a teszt ez kb. a 10 nap lehetett, de semmiféle görcs vagy vérzés nem volt.
2013. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is babát szeretnénk a párommal és én is hajlamos vagyok minden apró jelre azt hinni, hogy sikerült. Viszont próbálom tudatosan lebeszélni magam a gondolatról egészen addig, amíg nincs egy pozitív teszt a kezemben. Azért butaság ámítani magad, mert nagyon rossz érzés csalódni. Arról nem is beszélve, hogy minél többet jár ezen az agyad és minél jobban rágörcsölsz, annál jobban megnehezíted a teherbeesést. Ne legyél babagyár, csak szeretkezzetek mikor jól esik és ha jönni akar, akkor jön a baba.
2013. nov. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Úgy néz ki babát várok már 4 napja van pozitív tesztem tegnapra nem vártam...és igen pont 7-8 nappal a peteérés után voltak görcseim ,sőt nyílalások, múlt hét pénteken nem is kicsik.Akkor kezdődhetett a beágyazódás ami 3 napig tart ...hétfőtől pozitívakat teszteltem igaz az elsőt csak ablaknál lehetett látni olyan halvány volt .Azóta már szép erős:)
2013. nov. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, azt hiszem ez a legcsodálatosabb hír egy nő életében...

Remélem hamarosan én is leírhatom, hogy pozitívat teszteltem.


Sok sikert!

2013. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!