Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lesz ebből babóca?

Szerintetek lesz ebből babóca?

Figyelt kérdés
Együtlét után 8. naptól elkezdett görcsösen fájni a hasam. most járok a 11.napnál..még néha görcsöl a hasam. A mensimnek Hétfőn kéne megjönni-e. Leginkább késni szokott a mensim. Ez lehet a beágyazódás?

2013. nov. 21. 17:07
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én se görcsöltem tovább..elmúltak a görcsök.. mensinek semmi jele. Kedd fele fogok tesztelni addigra már talán biztos.. :)
2013. nov. 23. 13:35
 12/17 anonim ***** válasza:
sziasztok ! Nálam az a helyzet, hogy a ciklus.hu 15.-re húzta be az ovumat....18 án voltam nőgyógyásznál rákszűrés miatt és amiatt hogy azon a napon amikor a ciklus behúzta az ovut ( nyilván 15 után volt a behúzás ) nagyon erős jobb petefészek fájdalmat és szurkálást éreztem. Ez szombat hajnalra elmúlt.....majd pár nap múlva enyhén érezem azóta is a jobb petefészkemet. Puffadok esténként, megjön érzésem van, a derekam fájdogál, a hőm 16.-tól 36,8 majd tegnap 37 és ma 37,1. Még annyit leírnék, hogy a doki azt mondta volt egy 19mm -es összeesett falu cisztám, azért összeesett falu, mert megrepedt. Kérdésemre, hogy ciszta vagy ovu volt, azt válaszolta, ha emelkedik a hő akkor valószínűleg ovu...de nem tudják megmondani így utólag, hogy ciszta vagy ovu. Orvosnál 18.-án voltam. Szóval ezt csak azért írtam le, mert, ha az ember figyel sok mindent megérezhet, de a bizonytalanság az mégis csak megmarad a tesztig :)
2013. nov. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
ja és még annyi a ciklusaim 24-25 naposak és ma vagyok a 21. ciklusnapon
2013. nov. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Teszteltem.. Negatív lett.. De a Mensim még mindig nem jött meg. Legközelebb ( ha addig se jön meg ) akkor szombatra tervezek tesztelni.
2013. nov. 27. 11:03
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia! A 10. vagyok. Képzeld, nekem sem jött még és tegnap óta olyan hirtelen rámtörő hányingeres gyomorémelygéseim vannak. A tegnapi egyik nagyon majdnem hányós volt, mély lélegzetekre elmúlt, a többi enyhébb. Remélem, hogy nem gyomorrontás lesz:)
2013. nov. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Szia! Remélem neked össze jön... :)


Én sajnos menstruálok... :(

2013. nov. 28. 15:31
 17/17 A kérdező kommentje:
Tegnap délután erősen görcsöltem. Majd reggelre megjött..
2013. nov. 28. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!