Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még ebből babóca?

Lehet még ebből babóca?

Figyelt kérdés
Nem várt előtt 2 nappal reggeli óràban kevés rózsaszín folyàsom volt. Ma van a nem vàrt,kora délután nagyon kevés barnàzàs. Ovum nov. 6-àn volt,nov. 5 és 6.-án nemi aktusom is volt a párommal. Kb egy hete a hőm hüvelyben mérve reggel 36,8-36,9 viszont napközben 37,2-37,5 között ingadozik. A mai barnàzàs utàn ismét 37,5 volt a hőm,ès duzzadtnak èrzem a mèhemet. Ugye összejöhet a baba?
2012. nov. 20. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, napra pontosan. Bár én a hőmet nem mérem. Sajnos meg fog jönni, nekem. Csak amióta nem szeretném hogy megjöjjön, azóta szívatgat ilyen barnázásokkal menszi előtt.
2012. nov. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnàlom. :/

Nekem mèg most is szúrkàlódik a hasam alja,ès napközbeni èmelygéseim vannak. Akkor van mèg remèny? Tesztelni még nem akarok,mert nem bizom benne,de lehet hogy mègis megjöhet mèg a nem várt... Bár örülnèk ha nem. :)

2012. nov. 20. 14:13
 3/4 anonim ***** válasza:
ha baba is van a dologban, akkor is, a barnázgatás utalhat progeszteron problémákra. Ezt lehet orvosolni, tehát kérdező, szerintem csinálj tesztet.
2012. nov. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát csináltam tesztet délutáni vizeletböl Predictor early-vel negatív lett,de még mindig nem jött meg...
2012. nov. 20. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!