Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez jó maca? Használt valaki...

Ez jó maca? Használt valaki ilyet? Ebből tényleg csak 1 szemet lehet szedni? Ezt nők is szedhetik?

Figyelt kérdés
vettem a gyógynövényboltban egy maca nevű sárga kapszulát(60 db-os)ilyen barna üvegben van!ez jó?használt valaki ilyet?ebből tényleg csak 1 szemet lehet szedni?ezt nők is szedhetik?
2012. nov. 19. 17:39
 1/8 A kérdező kommentje:
erről lenne szó! [link]
2012. nov. 19. 17:40
 2/8 anonim ***** válasza:
Én igazán nem akarlak bántani, de ha már megvetted, biztos vetted valamilyen céllal, nem?Mert, hogy kérdezed jó-e?Miért nem a vásárlás előtt kérdezted és miért nem a gyógynövényboltban, ahol szakképzett eladók segítenek?Ezekkel a tablettákkal vigyázzni kell, szerintem menj vissza és kérdezd meg vagy keress rá a neten!
2012. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
én szedtem egy pár hónapig, de semmi hatást nem vettem észre... Amugy miért akarod szedni?
2012. nov. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a gyógynövényboltban azt mondták,hogy jó!Csak azért kérdeztem,mert babát szeretnénk és ajánlották,hogy szedjük mind a ketten,meg a neten is olvastam róla,hogy sokaknak segített!Tudod mikor már 2 éve várunk a babára akkor az ember mindent kipróbál,hátha..Bár kedves első szerintem neked hamar összejött,vagy még nem akarsz!Ne érts félre nem megbántani akarlak!Nos a párom szedi,orvosnál voltunk és ott minden rendben van!Szóval nem értem ha minden rendben van,miért nem jön már 2 éve a baba???Azért köszi a válaszokat!!!
2012. nov. 20. 10:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Szívesen. 1-vagyok!Nagyon tévedsz, nincs babám és nagyon szeretném, mindennél jobban. Ezért is kell vigyázni, hogy az ember ismeretlenül mit ír-kinek....én neked ahogyan írtam, nem rossz szándékból, csak én kimondottan olyan dolgokat szedek, amit az orvosom ajánl, mert nem akarok ártani a babámnak!Szóval eddig még csak várok....
2012. nov. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem én szedem,hanem a párom!Tegnap felhívtam a nőgyógyászom és megkérdeztem tőle azt mondta ártani nem árt meg egy próbát megér!Amúgy ő inkább a gyógynövényeket ajánlja mint a gyógyszereket!a cickafark és palástfű teát is ő ajánlotta mikor elmentem hozzá,mert annyira össze vissza volt meg,hogy soha nem tudtam kiszámolni,hogy mikor jön meg!és olyan szépen rendbe tette (gyógyszer nélkül)!Persze én sem szedek össze vissza mindent!utána olvasok és egyeztetek a nőgyógyászommal!Ha ő áment mond rá akkor jó!Csak még ilyet nem használt a párom és ezért kérdeztem,hogy esetleg valakinek segített-e?Terhes vitamint nem szedek,mert nagyon meghíztam tőle!Inkább a gyümölcsöket eszem helyette!Meg persze a teákat iszom!ennyi!Nem akarok 5-6 meg még több féle hülyeséget szedni!Köszi a válaszod,és sok sikert neked is!
2012. nov. 20. 11:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! A maca növényt már az ősi kultúrákban használták.Jó libidó növelő mindkét nemnél és spermaszámot is szaporít. Nagyon jó a nőgyógyászod, ha gyógynövény párti és nem töm tele feleslegesen gyógyszerekkel. Ha kivizsgáltak Benneteket és semmit sem találtak, akkor csak türelem kérdése és megjön a baba. Sok oka lehet az elmaradó teherbeesésnek pl túlsúly, stressz, a szervezetben felgyülemlett méreganyagok stb. Mindezeken gyógynövényekkel is lehet segíteni. Ha érdekelnek a részletek, akkor szívesen küldök pár jó tapasztalatot, orvosi cikket emailben, ami Nektek is segíthet. Érdemes megnézni.
2012. dec. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a választ!Hát remélem ez a hónap összejött,és karácsonykor egy pozitív tesztet rakhatok a fa alá! :-)

A párom szedi már 3 hete,és valóban jobb a szexuális étvágya! :-)

2012. dec. 3. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!