Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem értem mi történik? Miért...

Nem értem mi történik? Miért ilyen a görbém? Ebből már tuti nem lehet babóca?

Figyelt kérdés
[link]
2009. dec. 2. 21:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Még meg se jött. Nem értem, miért írod le magadat 4 nappal a nemvárt előtt. Ezt olyan elkeserítő olvasni nap nap után...


Az történt, hogy a 21. ciklusnapodon volt tüszőrepedésed, ez jólk látszik a görbén: felment a hőd, és fenn is maradt. Jókor szeretkeztetek ráadásul. Már csak várnod kell, és leghamarabb 4 nap múlva tesztelni.


Összehasonlításképp az én babás görbém: [link] Ugye mekkora esések voltak benne? Mégis baba volt a dologban. De idő kellett hozzá, mire kiderült. 10 nap alatt senki se várjon eredményt, mert nem lesz.

2009. dec. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ezt a görbét (1. válaszoló) reklámozni kéne a lányok között, mert ha egy tizedet esik a hő, mindenki kezd reményt veszteni. Köztük én is.

Gratulálok!:)

2009. dec. 3. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Még van 5 napod a nemvártig, úgyhogy ne aggódj. Ha 5-6 nap múlva is fenn van a hőd, és nem jön meg, akkor érzékeny teszttel tesztelj. Amúgy nekem 10-essel nemvárt előtt 3 nappal már nagyon-nagyon haloványan látszódott, 2 nappal előtte meg már elég jól ki lehetett venni a csíkocskát.
2009. dec. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én reklámozom is. :-)


első voltam

2009. dec. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszadó.remélem még felkukkantasz a kérdésemre.A görbém változatlan még mindig iszonyatosan cikk-cakkos.Mit szóltok hozzá?


[link]

2009. dec. 4. 07:53
 6/17 A kérdező kommentje:
Ma reggel is mértem és ugyanúgy fent van mint tegnap 37.0.Remélem jót jelent bár már nagyon sokszor csalódtam.
2009. dec. 5. 08:30
 7/17 anonim ***** válasza:

szia!

sztem ha marad a hőd és (reméljük) nem jön meg akkor 7-én tesztelhetsz egy reggeli pisiből 10-essel!

sok szerencsét!

2009. dec. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nagyon ígéretes a görbéd.:)

Egyéb tüneteid?

2009. dec. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Ha jól számolom, ma vagy a 12. napodon tüszőrepedés után. A hőd még mindig magas, de ez még mindig "csak" a természetes tartomány: akkor is ilyen magas lenne, ha gumival védekeztetek volna.


10-es érzékenységű teszttel talán már próbálkozhatsz tesztelni, de ha ilyen nincs, akkor még legalább 2 napig türelemre intenélek. Ugye kibírod? :-) És ha a 10-es teszt esetleg negatív lesz, akor se ess kétségbe. Egészen addig van remény, amíg meg nem jön.

2009. dec. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ma még mindig fenn a hőm.De ma éreztem szurkálódásokat a hasamban mint mikor meg akar jönni sőt pici menszi görcsöket is éreztem.Amikor pirosat jelöl a görbém aznap buliban voltunk és nem sokat aludtam talán azért esett le.Tesztelni még nem merek még várok egy két napot, hogy biztos legyen.De nekem az az érzésem hogy megint nem sikerült.De egy picit azért megpróbálok bizakodni.Hiszen még nem jött meg addig minden lehet.Nekem Gabriellem van itthon az ha jól tudom 25-ös.Szerintetek mikor teszteljek vele?
2009. dec. 7. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!