Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megkukkantanátok a görbémet?...

Megkukkantanátok a görbémet? Lehet ebből babóca?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit korai, csak tippeket várok.Mikor tesztelhetek leghamarabb?Máskor ilyenkor már fáj a mellem a menszi miatt, most meg semmi.

[link]


2009. aug. 22. 17:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kicsit ugrál a görbéd,de ha fent marad és nem jön meg jó esélyeid lehetnek.Bár erre nem igen lehet adni láttam már olyan görbét amire mindenki azt irta kizárt mégis babás lett:) Ahogy néztem majd a napokba kéne megjönnie,szerintem várd meg a nemvárt napot és reggeli vizeletből tesztelhetsz. Nekem elötte 2 nappal pozi lett,de valakinek egy hét is kell. Sok sikert és drukkk!!! Ird majd meg mi lett az eredmény!
2009. aug. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha jól látom elég hosszu a ciklusod. Mindig ennyi szokott lenni?
2009. aug. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát a ciklushosszam nagyon változó.Múlt hónapban 6 hónapi próbálkozás után sajna méhen kívüli baba volt.Most megint próbálkozunk, remélem hamar sikerül és jó helyen is lesz.Köszike a választ!!!
2009. aug. 22. 20:18
 4/17 anonim ***** válasza:
Igy már más.Nagyon sajnálom,hogy igy történt:( Mivel a mult honapban történt,lehet,hogy még nem állt vissza a ciklusod,mert ezek szerint ez lenne az első menzi azóta nem? Bár én konkrétan nem tudom ilyenkor a szervezet,hogy reagál,mivel méhen kivüli terhes nem voltam szerencsére,de egy korai vetélésem volt áprilisba és 6 hétre jött meg. Az orvosod mit mondott? Egy menzit érdemes megvárni,bár minden megtörténhet,csak ne hogy megint baj legyen.Szivből kivánom,hogy minden rendbe legyen.
2009. aug. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Azóta már meg volt egyszer a műtét után megjött 2 hétre.Most pedig az új hónap azóta.A műtét utáni menszi óta próbálkozunk megint, remélem hamar sikerül!!!
2009. aug. 23. 16:40
 6/17 anonim ***** válasza:
Na most,hogy áll a hőd? Lassan tesztelhetsz:) Mikorra gondoltad?
2009. aug. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Szia.Rendes vagy hogy gondolsz rám.Reggel mikor felébredtem megmértem és 37.0.Ilyen még sosem volt hogy egy hónapon belül 3* is 37.0 legyen, mindig kevesebb volt.Szóval nagyon izgatott vagyok nem is tudtam tovább aludni.Én lennék a legboldogabb bár tudom ezzel sokan így vannak ha kisbaba lenne.De borzasztóan félek is mert mi van ha megint rossz helyre sikerült.Van még más is minden menszi előtt fáj a cicim, már akár 4-5 nappal előtte is most meg semmi a világon.Nem is értem.tegnap szurkálásokat éreztem a méhemnél és a petefészeknél is.Nagyon megijedtem mikor a műtét hegénél is éreztem szurkálásokat a petevezetéknél.Mert ott vágtak egy kis lyukat és metszették ki a "babaót".remélem nem akadt meg megint.Ma reggel mikor megmértem gondoltam tesztelnem kéne, de nem mertem.Azért sem mert félek pozi lesz és akkor aztán aggódhatok hol van, meg azért sem mert nega akkor meg azért mert biztos megint nem sikerült.:((Nagyon nehéz.Holnap ha megint ilyen magas lesz megcsinálom reggel.Meglátjuk.Mindenképpen írok neked. :))Ja és elküldöm a görbém.
2009. aug. 24. 07:49
 8/17 A kérdező kommentje:
2009. aug. 24. 07:50
 9/17 A kérdező kommentje:
Egyébként te mikor tesztelnél a helyemben???
2009. aug. 24. 07:51
 10/17 A kérdező kommentje:
Neked sikerült már a babóca?Sokáig próbálkoztatok?És nagyon sajnálom hogy elvetéltél!Ha még nincs babó szívből kívánom hogy legyen minél hamarabb.:)))
2009. aug. 24. 07:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!