Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megkukkantanátok a görbémet?...

Megkukkantanátok a görbémet? Lehet ebből babóca?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit korai, csak tippeket várok.Mikor tesztelhetek leghamarabb?Máskor ilyenkor már fáj a mellem a menszi miatt, most meg semmi.

[link]


2009. aug. 22. 17:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2009. aug. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Holnap gondoltam hogy tesztelek, de sajna nemrég elkezdett görcsölgetni a hasam és folyásom is van még csak olyan nagyon halovány barna.Biztosan meg fog jönni.:((De még reménykedem.Reggel azért még lehet tesztelek egyet ha nem jön meg addigra.Majd írok.
2009. aug. 24. 17:04
 13/17 A kérdező kommentje:
Ma reggel gondoltam ha nem esik vissza a hőm tesztelek egyet de esett 3 tizedet szóval ez már tuti hogy ma meg fog jönni!Sajnos.:((Remélem legközelebb sikerül.Neked sok sikert!!!
2009. aug. 25. 06:53
 14/17 A kérdező kommentje:
2009. aug. 25. 06:54
 15/17 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom:( Az a legrosszabb,amikor az ember csalodik. Nekem összejött,most vagyok 9 hetes,de mit mondjak tele vagyok aggodalmakkal mi van ha megint, a kritikus hetet elhagytam már amikor elvetéltem ,de majd ha 12 hetes leszek megnyugszok,bár tudom,hogy bármikor történhet valami rossz,de akkor végig stresszelhetnénk a 9 honapot. Nem is tudom ilyenkor mit tudnék kivánni neked,ne add fel és szivből kivánom neked azt a második csikot.De mindig a remény hal meg utoljára. Most vérzel rendesen?
2009. aug. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Ma reggelre megint esett a hőm egy tizedet.Az alaphő felett van még mindig egyel.Még mindig nem jött meg de a pocim fájdogál.Ha ma sem jön meg akkor holnap csak tesztelek egyet.Köszönöm hogy mindig visszajössz és gondolsz rám.Biztosan megjön bár sokan azt mondják nem szabad hinni a görbéknek sok esetben.Majd holnap is írok.Neked pedig kívánok boldog babavárást.És ne aggódj reméljük minden rendben lesz.

Szia.

2009. aug. 26. 07:17
 17/17 A kérdező kommentje:
Ma sajna megjött, de reménykedem a következő hónap sikerében.:((
2009. aug. 26. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!