Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen létezik? Megnéznétek a...

Ilyen létezik? Megnéznétek a görbémet? Tesztek negatívak, de 12 napja késik!

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 20. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Dokihoz vagy még tesztet.Szerintem baba az tuti.
2011. nov. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egyszer ilyen, és a dokinál kiderült, hogy ciszta okozza. Van olyan petefészek ciszta, ami magasan tartja a hőt és a vérzésed sem jön meg. Szerencsére nekem 3 hetes késésnél magától kipukkadt (erős szúró érzés volt), és másnap megjött.

Persze lehet baba is.

2011. nov. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gorbed alapjan 1-2 napja kesik! HA jo helyre tette pet-t.
2011. nov. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sem értem,hogy miért késne 12 napja! 8.-a körül volt pé-d, de ahogy látom, akkor nem is voltatok együtt. Szóval még várj egy-két napot a teszttel!
2011. nov. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem akarlak megbántani kedves kérdező, de szerintem 12 napos késésnél már a legócskább terhességi tesztnek is ki kellene mutatnia a terhességet. A görbéhez nem értek az alapján nem tudok válaszolni.

Szerintem menj el dokihoz mindenképpen!

Kitartást!

2011. nov. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát igen, épp ez a problémám, hogy soha nem volt még ilyen hosszú ciklusom, általában 28 napos! A 14. napon volt tojásfehérjés nyákom, a hő alapján viszont a 25. napon! Ha onnan számolom, akkor pénteken kellett volna megjönnie. Semmi jele! Én is cisztára tippelek, de azért kértem beutalót vér-vizelet tesztre. Pénteken pedig orvos, ha addig nem lesz pozitív, vagy nem jön meg!

Köszönöm a válaszokat, de ha van még ötlet, várom!

2011. nov. 21. 12:22
 7/8 anonim ***** válasza:
21:23 vagyok. En a gorbed alapjan 28. napra tennem az ovut vagy a 29. napra. Ahova a program teszi az gyanus mert utana napokig ugralo a hod fol es le. Inkabb kesobbre mondanam ami alapjan akar meg holnap vagy az utan is megjohet. Ez az elso ilyen honapod vagy volt mar ilyen? Idegesseg esetleg ami befolyasolo tenyezo lehet?
2011. nov. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak: Idegesség nem nagyon volt, de ez a peteérés nekem sem volt tiszta! És soha életemben nem volt ilyen hosszú ciklusom!

Viszont ma leesett a hőm 3 tizedet, és elkezdtem barnázni, ami nálam mindig mensit jelent, úgyhogy babában már nem is reménykedem. De azért elmegyek majd orvoshoz, mert augusztusban és szeptemberben Clostyt szedtem, és lehet, hogy az zavart így össze. 2 éve próbálkozunk, most volt a 27. szülinapom, és reméltem, hogy ez lesz a legcsodálatosabb ajándékom, de nem jött össze. Köszönöm a válaszokat! Remélem a karácsonyi ajándékom összejön! :-D

2011. nov. 22. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!