Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mi lesz? Pozitív a...

Most mi lesz? Pozitív a tesztem! Sírok de örülök is, de nagyon félek. Hogy lehetek ilyen felelőtlen? Ugye nem lehet semmi baja?

Figyelt kérdés

Nem is lehetett volna teherbe esnem. Kaptam Norcolutot, hogy jöjjön meg, de eddig nem jött, ezért csináltam meg ma éjjel a tesztet és beoltattam magam influenza ellen, de az akkori tesztek 2,5 hete még negatívak lettek.

Mit tegyek? Azt hittem nincs, nem volt peteérésem ebben a hónapban. Dohányzom, ittam. Hogy lehetek ilyen felelőtlen?

Annyira fáj a hasam most.


2009. nov. 19. 01:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is, nyugi! Másodszor gratulálok!:-)

Hány éves vagy?

Felelőtlen akkor leszel, ha ezek után cigizel és iszol meg egyebek. Menj el a nőgyógyászodhoz holnap, mondd el neki azt, amit itt leírtál és majd ő megmondja a továbbiakat!

2009. nov. 19. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!

Ne aggódj, abból hogy ittál és cigiztél nem jut még át semmi a picibe! Az oltásról nem tudok nyilatkozni...

Most már figyelj oda, de nem lesz semmi gond!

Sok boldogságot!

2009. nov. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj ez miatt! az a lényeg,hogy mostantól egészségesebben kéne élned!semmi cigi és alkohol
2009. nov. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!

először is gratulálok!

a nővérem észre se vette, hogy már 2 vérzése kimaradt, amikor "rájött", hogy terhes. jó, mondjuk ő nem dohányzott, de volt buliban, ivott, sokat volt fent, nem pihent, nehéz fizikai munkát végzett.

amikor elment a dokihoz és ezeket elmondta (akkor volt 11 hetes) annyit mondott a doki, hogy ez a baby nagyon meg akar születni, mert SEMMI BAJA NEM VOLT, MINDEN RENDBEN VOLT!!

utána sem hagyta egyből ott a munkáját, napi 9 órát dolgozott egy étteremben.

ma már egy egészséges, hihetetlenül okos és gyönyörű 3 éves kislánya van!!

2009. nov. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja a picinek! De mostantól, hoyg megtudtad, Nagyon nagyon vigyáznod kell rá, ezért az első feladat, hogy nyugodj meg, lélegezz mélyeket és pihenj picit, ne stresszelj, az sokkal rosszabbat tesz, mint a korábbi ivás, vagy cigi. Nem lesz semmi baja, de mostantól óvatosabban ezekkel! :))) Gratulálok a picihez!
2009. nov. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Beszéltem az orvossal, hétfőn megyek, de azt mondta ne aggódjak:)nem ártottam a pocakosnak a gyógyszerrel és az oltással sem:)
2009. nov. 19. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!