Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek mégis terhes? Ma...

Lehetek mégis terhes? Ma vagyok a 39. napon és még mindig nem jött meg.

Figyelt kérdés

3 nap késés után csináltam tesztet(Gabriel)de negatív lett. De azóta sem jött meg. Igazából már van egy 2 éves lányunk, tehát ha jön a kistesó az sem baj, de azért még várhat is.

Férjem vidéken dolgozik így csak ritkán vagyunk együtt, megszakítással védekezünk, de a múlt hónapban(október elején) egyszer nem védekeztünk.Előzőleg okt.10én volt meg.

Köszönöm.


2011. nov. 17. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
ha 24 e körül nem védekeztetek lehet baba is:)
2011. nov. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Máskor is szokott ennyit késni?

Szerintem csinálj még egy tesztet! És ha pozitív ha negatív menj el dokihoz, mert valami oka van hogy ennyit késik!

Amúgy szerintem is lehet baba, az első babámat a teszt csak a 6. nap késés után mutatta ki! Másodiknál már 2 nap késés után!

2011. nov. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csináltam még egy tesztet de az is negatív lett. Régen sem szabályos 28 napos ciklusaim voltak, inkább olyan 35 naposak. Hétfőig még várok, ha addig sem lesz semmi akkor elmegyek a dokihoz.
2011. nov. 18. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!