Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ilyen tünettel?...

Lehetek terhes ilyen tünettel? Segíííítséggg

Figyelt kérdés
Múlt hónapban kimaradt a mensim tehát októberben. A barátommal kb 3-4 x voltunk együtt de mindig gondosan ügyeltünk a védekezésre tehát használtunk óveszert. Uátna mindig megvizsgáljuk h nem e szakadt ki és nem tapasztaltunk ilyet. Semmi egyéb tünetem nincs csak nem volt mensim októberbe. Néha szúr a hasam de nem menstruációs érzésem van de ilyen régen is volt néha. Mennyi az esélyem a terhességre, és mik azok a tünetek amik mindeig megjelennek? válaszokat előre is köszönöm
2011. nov. 14. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű,hogy terhes vagy.Vegyél tesztet! Tünetek nekem kb 2 hét után a korai kelés,du fáradákonyság,este is,de ez lehet mindenkinél más.
2011. nov. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tesztet nem csináltál?Nincsenek mindenkinek tünetei már az elején.Nekem azon kívül hogy nem jött meg nem volt semmilyen tünetem.
2011. nov. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csináltam tesztet negativ lett. Még mindig nem jött meg. Nem tudom mennyire lehet megbizni egy tesztbe.
2011. nov. 17. 19:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Amikor együtt voltál a pároddal, onnantól a 13,14 napon biztosan ki kell mutatnia egy 10-es érzékenységűnek.
2011. nov. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elvileg egy 25-ösnek is,de a 10-esnek tuti!
2011. nov. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg az lnenne a kérdésem hogy kijött az egy csík és rá egy 3 percre kidobtam a tesztet, onnantol kezdve mennyi az esély hogy kijön még egy csík?
2011. nov. 18. 15:19
 7/8 anonim ***** válasza:
szinte semmi.
2011. nov. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2011. nov. 19. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!