Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha ételallergiája van a...

Ha ételallergiája van a babámnak jár valami tünettel? Drágák azok az ételek amit Ők ehetnek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát milyen allergia? Elvileg azt a dolgot nem kellene adni a kicsinek.

A lányom a földimogyoróra allergiás. Gyakorlatban kivitelezhetetlen, mert minden kekszben, édességben, péksüteményben akkor is benne van, nyomokban, ha egyébként nem tartalmaz.

A fiam krumpli, sárgarépa, paradicsom, zeller, búza... erre nagyon kíváncsi vagyok, mert pénteken megyünk a doktorhoz. Egyszerűen elképzelhetetlen, hogy mit adjak neki krumpli helyett, mert most csak azon él, meg tésztán, nomeg a görögdinnyén. Próbálok neki olyan tésztát venni ami nem búzából készült, mert a tésztát is imádja, az kicsivel drágább, mint a normál.

2010. júl. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát még igazán nem tudom az allergia a fajtáját csak úgy általánoságba vagyok ár kiváncsi

Mi szepetember 7-re kaptunk időpontot a gasztróra. Kiváncsi vsgyok az eredményre

Eszik , de nem hízik nálunk ez a gond így látatlanba

2010. júl. 26. 14:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!