Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
27-én kell hogy megjöjjön a mnestruáciom már 7 honapja probálkozunk a párommal h sikerüljön de eddiig még sajnos nem sikerült teherbe esnek. most 27-én kell megjönnie a menszeszemnek és már 3 napja egyfolytában hányingerem van lehetek terhes?
2011. nov. 17. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:

27-ig még 10 nap van, vagyis épp hogy megvolt az ovud. Csak türelem.


Ha meg terhesség okozza a hányingert, akkor a teszt is kimutatná.

2011. nov. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de ha csak 27-én körül kéne megjönnie a vérzésnek... még túl korai lenne érezni bármit is. Mi a is több fél éve próbálkozunk, nekem is volt hányingerszerű állapotom de mindig megjött. Szerintem annyira akarjuk a babát, hogy már bebeszéljük magunknak és ezért vannak a fantom tünetek.

Nekem már volt 3 terhességem de olyan fajta hányingert eddig még nem éreztem mint akkor. És utóbb kiderült, hogy azért mert ez a hónap is sikertelen volt.

kb 6--7.terhességi hétben érezhető a hányinger.

Az elsőnél az 5. héten még nem volt hányingerem annak ellenére hogy terhes voltam. 1 hétre rá viszont már elkezdődött.

Véletlenül sem szeretnélek megfosztani a reménytől. Mert az mondják a remény hal meg utoljára! Remélem, hogy össze jön a babátok!

2011. nov. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hányingered van mert nagyon szeretnéd hogy sikeruljon.Azért gondolom mert én mindig igy járok mikor nagyon várom.Szoritok nagyon.
2011. nov. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!