Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még babóm az életben?...

Lehet még babóm az életben? Kérlek valaki nyugtasson meg!

Figyelt kérdés
sajnálatos abortusz után vagyok 4hónappal!A párommal újabb babát tervezzük,de rettegek attól,hogy mivel vákumos műtétem volt...belázasodtam,mert kiderült hogy maradtak benn darabkák-kürettel megismételték a műtétet!Most viszont rettegek,hogy soha nem lehet babócám!Szedem a méhpempőt,és különféle teákat,valamint vitaminokat!Valakinek ezek után is lehet esély újabb babára?
2009. nov. 15. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet babád! :) És lesz is. Nekem is volt missed ab-om, és 4 hónap múlva lett újra pozitív a tesztem. A kórházban az egyik szobatársam pont így volt, mint Te, elszörnyűlködve hallgattuk, hogy két kürete is volt a bent maradó darabkák miatt, és mint az ábra is mutatja, együtt szültünk aztán.. :) (ő amúgy ikerlányokat). :)
2009. nov. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Remélem igazad lesz!csak ilyenkor mindenki azt mondja,hogy első gyereknél...meg ha utána van láz,meg gyulladás-akkor nincs garancia arra,hogy lehet még babóm!Antibiotikumokat kaptam,de azóta is vannak problémáim...sajnos!Ezért szedek természetes cuccokat,immun erősítőket!
2009. nov. 16. 00:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!!Sajnos nekem is volt ab-uszom,nem szerettem volna,de sajnos muszáj volt!!Nagyon rossz érzés tudom!!Nekem annyi volt utána a problémám,hogy volt egy pici gyuladásom, kaptam gyogyszert és két hét mulva vissza mentem ellenörzésre és mindent rendben találtak,de én voltam egy másik nődokinál is.Ugyan azt mondta mint az elöző doki,hogy minden rendben van!!

Egy ismerősömnek 2 abortusza volt és rá egy évre terhes lett!!

Ne görcsörj,ne idegeskedj csak nyugodtan,ezt nem lehet programozni..Valakinek hamar össze jőn,valakinek nehezebben!Csak kitartás!!

2009. nov. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj!!! Lesz babád 1000 tuti %.

Nekem 8 évvel ezelőtt volt 1 abortuszom, muszáj volt elvetetni és most van 1 15 hós kislányom + 14 hetes kismami vagyok és elsőre jöttek össze a gyerekek. Fel a fejjel, tudom rossz, de néha muszáj ezeket a döntéseket is meghozni...

2009. nov. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ab-om,3éve.Most úgy néz ki megint lesz--de halkan kiabálok...

Remélem neked nem kell ennyit várni!Dehogy baba lesz a pocikádban az BIZTOS!!!

2009. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!