Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valami baj van?! Valaki...

Valami baj van?! Valaki nyugtasson meg. Miért nem vagyok terhes?! Ez valami rosszra utal?!

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk,a múlt hónapban két hetet késett,majd megjött,előtte is késett,azt hittem már,hogy babás vagyok...Most éppen előbb jött.Azaz 3 napja barnás akármi van,de olyan.."nyálkás-alvadt vér"---BOCS!Ha nem vagyok babás,lehet,valami bajom van?Dokihoz jövőhéten megyek,de addig is... :(
2011. máj. 27. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
hat ez függ attol is ha elötte antibaby gyogyszert szettel -e vagy sem. ha igen normalis h a testednek idö kell ,hiaba is..gyogyszer az gyogyszer es mindegyiknek van mellekhatasa.de ez nem mindenkinel igy van. pl unokanöverem 35 eves,eddig pirula nelkül elt, termeszetes uton vedekeztek es mar 6 eve h babatkivantak maguknak.orvoshoz mentek mind2en egeszsegesek de megis..az idö most ajandekozta meg öket.. de orvos többet tud, ne engedd magad befolyasolni.. szerintem ha idöpontot egyeztettel mar akkor nincs minek magad kinozzad..akarhogy is legyen... feleadni ne adjatok fel!!! ;)
2011. máj. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mérd a hődet néhány hónapon keresztül, hogy lásd, van e valami gond esetleg a PÉ-vel. Amúgy meg 3 hónap kb semmi, ha egy év múlva nem sikerül akkor doki :) Bár nem bajj, ha megnézeted magad :)
2011. máj. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!

Semmilyen gyógyszert nem szedek,az első gyermekem szinte azonnal összejött,ezért is parázok... :( Olyan rossz,mert annyira bíztam benne...Ráadásul éreztem,mikor peteérésem volt...Tudom,az idegesség nem használ,de félek..

Jövőhéten kiderül...

2011. máj. 27. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!