Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két mensi kimaradás után...

Két mensi kimaradás után megcsináltam a tesztet végre, pozitív lett, boldog vagyok hogy terhes lettem nem kell rosszra gondolnom. Ugye nem gond ha jövöre tudok orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 22. 15:18
 1/8 anonim válasza:
még nem voltál orvosnál már rég el kellett volna menned, hogy minden rendben van. Én még idén elmennék hogy biztos hogy minden rendben van!!!
2008. dec. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia, nem csak a mindenrendbenvan miatt kellett volna menned. Így a 12hetes uhra hogy jutsz el !az Kötelező!? Jó hogy egy hónapod van saccra, de kiesik minimum két hét, rohanva fogsz elintézni nagyon sok mindent... Ejnye.

Amúgy gratulálok a babádhoz

Kellemes Ünnepeket

2008. dec. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el még idén orvoshoz, holnap még egészen nyugodtan mehetsz Sztk-s rendelés is van még. Minél hamarabb menj orvoshoz. Késő lesz már jövőre menni!

Gratulálok én is a kicsihez!Sok boldogságot!

2008. dec. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért szoktak dokihoz menni kb 6-7 hetesen, mert az első amit a doki megnéz hogy méhen belül van-e a terhesség, te igencsak felelőtlen vagy ha ezt idáig húztad, és most az ünnepek miatt elég necces lesz dokihoz menni, így valószínű marad a január. De nem értem hogy tudtál 2 hónapot várni a teszttel??? Nem gondoltad hogy ha terhes vagy dokinak látnia kellene??
2008. dec. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Laza csaj! Cseppet sem szívbajos! Most már elég lesz, ha csak akkor mész, ha már jönnek a jóslók...

De a 12. hétig egy csomó mindent el kell intézni (pl terheskiskönyv, vérvétel, vizelet, fogorvos, nődokinál UH, ami kimutatja az esetleges méhen kívüli terhességet stb).

2008. dec. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ennyit várni? Ez teljesen felelőtlenség! Szerintem holnap spurizz dokihoz!

Én az 5. héten dokihoz rohantam, hogy minden rendben legyen! Azóta, vérvétel, UH, házi orvos stb...

Karácsony után megyünk a 12. hetes UH-ra! Már nagyon várjuk!

2008. dec. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kéne lehordani azért mert eddig nem csinált tesztet, mert úgy gondolta hogy nem terhes hanem más miatt nem jött meg neki!

Kérdező! Azért ha tudsz menj el dokihoz holnap, hisz fontos lenne! Azért gratulálok és sok boldogságot, reméljük minden rendben lesz!

2008. dec. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanugy vagyok mint te.A második menszim maradt ki de csak jan.5-én megyek dokihoz.Megbesztéltem vele.Akkor leszek a 9.hétbe.Nyugodj meg nem késel el semmiről.Azokat sem értem meg akik 4-5 hetesen orvoshoz rohangálnak és utána itt aggodalmaskodnak hogy a doki a terhesség tényén kivül nem tudott semmi mást megállapitani és miért kell hogy 2 hét múlva vissza menjenek?!Így már mindent jól fog a dokid látni ha nincs panaszod élvezd a karácsonyt és ne izgul.Gondolom ebben most sokan nem értenek egyet de a túl korai vizsgálatnak is megvan a hátránya.Egy két gyerekes anyuka+7 hetes terhes
2008. dec. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!