Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van mikor elsőre nem jön be...

Van mikor elsőre nem jön be az ovu teszt, de utána igen?

Figyelt kérdés
Ma reggel sajna ismét megjött. Pedig minden olyan más volt. Trifázisos görbe, krémes nyák végig, mellfájdalom. Azt mondják 5% ilyen görbére hogy megjön. Kicsit elkenődtem. Most próbáltuk először az ovu tesztet. Én voltam orvosnál azt mondta anatómiailag is minden regndben. A méhnyálkahártyám már menzesz után elég vastag. Most megint ovu teszteznék. Azért akkor sikerülhet? Tényleg ha jókor voltunk együtt is kicsi az esély a babóra? Vidítsatok fel kicsit...
2008. júl. 8. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha az ovuteszt pozitívít jelez akkor érdemes naponta , vagy kétnaponta együtlenni és nem csak egy napon.

Lehet, hogy itt rontottad el?

Nem mindig sikerül akkor sem elsőre, ha mindent jól csinálsz, lehet hogy a spermák rossz petevezetőbe úsztak...sajnos még ez is szempont, de légy türelmes, ha ennyire rendben vagy előbb-utóbb összejön.

2008. júl. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem sajna nem jött be az ovu teszt, de nálad lehet, hogy beválik.

Nem törvényszerű, ha plusszos is az LH teszted, hogy teherbeesel.

A türelem nagyon sokat segít, és a stresszmentes életmód.

Mi már majdnem két éve próbálkozunk sikertelenül.

Sok sikert!

2008. júl. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 5 hónapja használom az ovu tesztet, sajnos eddig nem sok sikerrel. 2 hónapja mérem a hőmet is és vezetem a ciklus.hu-n. Hát, türelem! Tudom, ilyenkor abból van a legkevesebb. De majd meglátod, hogy nemsokára hozzátok is odaér a gólya!!!

2008. júl. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát igen. köszönöm. Én fél éve írok nézek mindent. Most próbáltam a tesztet is. A baj hogy nagyon össze kell szervezni az együttlétet, mert csak hétvégén tudunk biztosan együtt lenni. Az meg kevés.

Sok sikert

2008. júl. 8. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!