Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek vált be az ovulációs...

Kinek vált be az ovulációs teszt elsőre?

Figyelt kérdés
Ma rendeltem a Tesz veszen!! Jó?
2010. júl. 8. 15:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

mutatja a peteérésem, ha erre gondolsz.

eddig kétszer próbáltuk. az ovuláció napján voltunk együtt, először sikertelen volt a hónap, most meg majd eldől. eddig sajnos ennyiről tudok csak beszámolni

2010. júl. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm!! Nem tudod mennyi idő alatt kapom meg a teszet?Ha ma rendeltem meg!!
2010. júl. 8. 15:55
 3/20 anonim ***** válasza:
akitől én rendeltem, azzal sikerült még a rendelés napján összehoznom a találkozót. ha postán kérdted és ma föladj, akár holnapra megérkezhet (az a postától függ)
2010. júl. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Még nem jeletkezett az illető!!! Az a helyzet,hogy még nem rendeltem ilyen helyről és fogalmam sincs hogy működik az egész!!!Remélem hamar megkapom!!
2010. júl. 8. 16:00
 5/20 anonim ***** válasza:
te vásárolsz, ezért neked kell jelentkezned és fölvenni vele a kapcsolatot. nem ő fog megkeresni.
2010. júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Küldtem neki e-mailt,az jó? Vagy hívjam fel?
2010. júl. 8. 16:03
 7/20 anonim ***** válasza:
ja, az jó. biztos válaszol majd, csak talán még nem nézte
2010. júl. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Oké,köszi! Sokat segítettél! Elég bénán érzem magam ilyenkor! :S

Sok sikert a babához!!!

2010. júl. 8. 16:08
 9/20 anonim ***** válasza:

sok sikert neked is! és nem kell bénán érezned magad :)



remélem azért még írnak mások is, én is kíváncsi vagyok

2010. júl. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Én múlt hónapban használtam először,az első nap mindjárt nagyon erős pozítiv volt,utána való nap negatív,és az utána következő három napon is pozitív.Itt olvastam már többször is,hogy olyan nincs hogy 2 napnál tovább pozitívat mutasson,mert akkor valami baj van,vagy a teszttel,vagy a tesztelővel.Pedig sokan írták már hogy nekik is több napig pozitív,sőt olyat is írtak,hogy 'huszon-pár'napon keresztül néztemés mindig pozitív volt neki.Nekem sajnos nem lett belőle baba,mondjuk én már nem is vagyok sajna fiatal.De most megint vettem,és megint elkezdem,10 db-ot vettem a Rossmannba.Először Coraxot vettem,5 db-os,de az drága.

2010. júl. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!