Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg olyan sokaknak elsőre...

Tényleg olyan sokaknak elsőre bejön az ovu teszt?

Figyelt kérdés
Most fogom kipróbálni az ovu tesztet. Tényleg annyira beválik? Tényleg sokaknak sikerül vele elsőre? Már fél éve próbálkozunk. Mértem hőt néztem nyákot stb. Egyre jobban beleéltem magam hogy szerintem ennek ellenére rosszkor voltunk együtt.(csak hétvégén tudtunk szeretkezni eddig). Jobb az ovu teszt?
2008. jún. 19. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk elsőre sikerült. Mi a pizitiv napon és a köv. napon voltunk együtt. Mivel tudtam, hogy jóidőben voltunk együtt ezért nem görcsöltem rá.
2008. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekunk is elsore bevalt :)

Illetve masodikra, mert mikro megvettem, nem volt itthon a parom, de a kov. honapban igen :)

27 hetes kismami

2008. jún. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

igen, nekünk is elsőre bejött. Nem bíztunk semmit a véletlenre. Csak azt sajnáltam, hogy ha már valaki gyereket akar akkor miért kell ennyi pénzt kiadni egy ilyen dologért.

Bemész a patikába vagy bármelyik drogériába elképedsz az árától. És ráadásúl a mennyiség ami benne van nem sok. Jó esetben 5 db.

De próbáld ki, ilyenkor a pénz nem számít, legalább is nekem.

De szerintem mások is így vannak ezzel ez ügyben.

2008. jún. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mindhármotoknak gratulálok. Remélem ebben a hónapban nekem is összehön. Már nagyon vágyom egy manóra.Bármit megadnék érte
2008. jún. 19. 14:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi akkor mar harmadik honapja probalkoztunk a babaval,a fejemben sem fordult meg h en ilyesmiert penzt adjak,hiszen szeretkeztunk mi mikor csak alkalmunk volt ra,ha a ferjem itthol volt...es veletlenul akadtam bele az 1ik hypermarket polcan..es ugy voltam vele,h egye fene kiprobalom...Hat h annak koszonheto vagy sem most 15 hetes terhes vagyok!Nekem 2 este is pozitivat mutatott ugyhogy akcio volt akkor is...

Nagyon szoritok neked!Sok szerencset!

2008. jún. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk is az első "ovu tesztes hónap" -ban fogant meg a picikénk! Első poz. nap, rá 2 napjára, meg mikor kedvünk tartotta akcióztunk:)


Sok sikert!

10 hetes kismama

2008. jún. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!