Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit szóltok hozzá? Tegnap a...

Mit szóltok hozzá? Tegnap a tv-ben a népességcsökkenésről volt szó. Azt nondták ha nem lenne ennyi bevándorló már alig 10millióan lennénk. (magyarok).

Figyelt kérdés
Sok nő 30-on túl vállal gyereket akkor is csak egyet vagy kettőt.Illetve sok párnak nagyon sokára jön össze és azért nem vállalnak be több gyereket mert kifutnak az időböl.Kiváncsi lennék,hogy tesznek-e ellene valamit,hogy a családok több gyereket tudjanak vállalni.
2009. nov. 12. 15:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%

Jöjjön a sok külföldi:(Mi fiatalok meg már 1 gyereket is alig tudunk,merunk beválalni.Ugyan mit tesznek ellene semmit...

Na ebbol olvastam ( olvastuk ugy latszik tobben is).

Mert ez tisztara ugy hangzik mintha mi "kulfoldiek" volnank az oka.

Amugy meg hogy is pátyolgatna barki barkit hiszen mi magyarok vagyunk akik csak magukat szeretik.

Az utolso mondat tukrozi a gondolkodas modot hogyan varjunk mi barmit is ha sajat nemzetunknek forditunk hatat?

Ez mar nem ide tartozik es nem is igazan erdekel mar.

Hova jut a vilag.........

2009. nov. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
18:23-as vagyok. Én úgy tudom, hogy maximum fél évnek számít a fősuli a munkaviszonyban. Rosszul tudom? Mert ha igen, akkor nem várok a babóval. :D
2009. nov. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Persze, mivel a mocskos hontalanokat betelepítik, a magyarok meg inkább elhagyják ezt a légkört. A civilizálatlan menekültek nem hiába nem éltek meg szülőföldjeiken, rajtunk élősködni akarnak. Lennének tiszta és jókedvű magyarok bőven, ha nem kellene eltartaniuk egy patkánytársadalmat!
2011. máj. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!