Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kislányt szeretnék de nagyon!...

Kislányt szeretnék de nagyon! Adnátok tippeket?

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 20:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%
Fogadj egyet örökbe.
2013. okt. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Elméletileg az ovulációt megelőző pár napban nagyobb az esélye annak, hogy kislány fogan meg. Ehhez azonban eléggé jól kell ismerni a saját szervezeted ritmusát. Sok sikert!
2013. okt. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
ultrahanggal követték a peteérést, tudtam mikor van ovuláció, az ultrahang miatt is meg amiatt is hogy nagyon fájt. Előtte voltunk együtt, és mégis kisfiam lesz
2013. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

A nemvárt napja előtt voltunk együtt és úgy fogant meg. Ez 100% biztos. Máskor nem tudott. Kislányunk lett.

Ahonnan a férjem származik faluból ott azt mondják az a férfi csinál lány gyereket aki eltátja szex közben a száját :D :D :D Egy próbát megér. :D Más tippet nem tudok. :D Mi nem kísérleteztünk ezzel teljesen mindegy volt h mi lesz. :) Nálunk ezek szerint tátott a szájával :D Hátha nálatok is bejön. :D

2013. okt. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%
én csak szimplán egy babát szeretnék, ennyi év után tőlem már ufó is lehet csak jöjjön már.
2013. okt. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%

Szia!


Peteérés előtt kell együtt lenni (ha lehet 48-72 órával). A leállás előtti "utolsó" szex előtt ecetes hüvelöblítés ajánlott. Így kb. 70% a kislány esélye. Semmi sem tuti, de egy próbát megér.

A peteérést az ovulációs teszttel tudod nyomon követni. Mikor pozitív akkor már NE legyetek együtt, mert innentől számítva 24-36 óra múlva lesz a pé.

2013. okt. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%

Gondolj arra, hogy rengeteg nőnek nemhogy külön kérésre kislány, vagy kisfiú, hanem semmilyen baba nem jön.

A gyermek a legszebb ajándék, függetlenül attól, mi van a lába között.

2013. okt. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

MOst nem értem miért kell kioktatni h másnak nem jön. Megpróbálni miért ne tehetné? nem hiszem h nem örülne ha véletlen kisfiú lenne. Kipróbálja ha nem jön össze úgyis már csak azon lesz h sikerüljön. Arról meg nem tehet h másnak nem jön a baba sajnos. Szerintem ha ő dönthetne erről akkor mindenkinek azt kívánná h sikerüljön.

Bevált módszer úgysincs rá :)

2013. okt. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

akik nem fogták fel a kérdésemet azoknak üzenem:

REMÉLEM NEM ETTETEK VACSORÁT, MERT SOK KISGYEREK ÉHEZIK!

És akkor most nektek jobb vagy rosszabb ha én mégiscsak kislányt szerwtnék??? Komolyan mondom...

2013. okt. 15. 21:02
 10/21 A kérdező kommentje:
Hármas! Miért követték a peteérést ultrahanggal? Azt, hogyan lehet kérni?
2013. okt. 15. 21:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!