Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez tényleg igaz, hogy aki...

Ez tényleg igaz, hogy aki savanyút kíván, kisfiút vár, aki édeset az pedig kislányt?

Figyelt kérdés
Lehet hogy butaság,csak ma mondták :)
2013. jún. 14. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem
2013. jún. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ez szerintem butaság.:) akkor ezek szerint aki semmit nem kíván az nem is vár gyermeket? :)én nem voltam kívánós és kisfiam van! :)
2013. jún. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nem, egyik ilyen népi hiedelemnek sincs alapja. (érdekes egyébként, mert az időjárással kapcsolatosak többé-keveésbé bejönnek).


akkor én hol fiút vártam, hol nem, mert volt, h szabályosan beszédültem egy kis szelet csokitól és hónapokig nem tudtam megennni, csak a sós snackeket, máskor meg együltő helyemben megettem egy tábla csokit vagy egy zacsi marcipánburgonyát. és ez a két ritka véglet, mert alapvetően mindent eszem és többnyire nem eszem túlzásokba...


kisfiam lesz :)

2013. jún. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem igaz:) Van 2 lányom és 1 fiam, mindhárom terhességemnél a mentolos ízt kívántam.
2013. jún. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mentolosat,de érdekes,ezt még nem hallottam :)
2013. jún. 14. 16:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Én egyik gyerekemmel sem voltam kívános. Egy fiú, egy lány.
2013. jún. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem az édestől felfordul a gyomrom, kislányom lesz. Én mindig citromot nyalogatok, meg sok narancsot eszem, nagyon jólesik a savanyú íz. Tehát ez is csak egy buta babona.
2013. jún. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Tunde1983 ***** válasza:
szerintem is butasag. kislanyt varok, s elso perctol a sosat, savanyut ettem szivesen, az edestol kiraz a hideg :)
2013. jún. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én hol ezt kívánom, hol azt!


2. lányomat várom!

2013. jún. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Végig krémes, édes sütiket kívántam, amiket terhesség előtt sosem ettem. Kisfiúnk lett.
2013. jún. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!