Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisfiunk utan kislanyt szeretn...

Kisfiunk utan kislanyt szeretnenk az ovum (ciklus.hu szerint) 9en lesz, akkor elotte 1 v 2nappal sexeljunk? Es megmaradnak a spermak 2 napig? Ovu utan mar csak fiu lehet?

Figyelt kérdés
2012. okt. 6. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ovu után már csak fiú lehet??? Ezt én még sosem hallottam! Hiszen nem is rajtam/az ovulációmon múlik a fiú/lány kérdés, hanem az "apasejt" összetevőjén!
2012. okt. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen,ha lányt szeretnétek, akkor nagyobb esély van rá, ha peteérés előtt 1-2 napon vagytok együtt. Peteérés napján valóban a fiú babáknak van nagyobb esélyük.
2012. okt. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ahogy a második írja, valóban nagyobb az esély kisfiúra az ovu napján, de ezt ne vedd szentírásnak, ez csak minimálisan nagyobb, mondjuk nem 50-50%, hanem 60-40. Nekem abszolút nem jött be. Első baba, ovu előtt 3 nappal: fiú lett. MÁsodik baba: ovu napján: lány lett.


Az esélylatolgatás csak azért van, mert az Y kromoszómát hordozó hímivarsejtek gyorsabbak, de kevésbé kitartóak, az X kromoszómát hordozó meg lassabbak, de hosszabb életűek. De mint írtam, ez korántsem ad biztos végeredményt, csak az esély nagyobb.

2012. okt. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jééé! Én az első vagyok, s köszi az utolsónak! Ennyivel is okosabb lettem! Legközelebb majd figyelek erre - hátha... :)
2012. okt. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi ovu előtt 2 nappal voltunk együtt,kislányom van.Persze lehet csak véletlen.
2012. okt. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszonom a sok valaszt,szoritsatok:)
2012. okt. 6. 12:55
 7/8 anonim ***** válasza:
tényleg ne vedd szent írásnak,mert gyakran nem jön be! de azért sok sikert!
2012. okt. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A gyerek neme és a közösülés póza között van összefüggés.

Legalább is ezt olvastam valahol.

A példa, az előlről, hátulról verziókat tárgyalta és a magyarázat az volt, hogy a spermának nem mindegy, mekkora utat kell megtennie. A hüvelynek ellentétes a kémhatása és nem egyformán hat a lány és fiú spermákra.

Természetesen ez is csak sanszot ad, nem tuti módszer.

Bővebben már nem emlékszem rá, lehetséges, hogy kacsa az egész.

2012. okt. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!