Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kislanyt szeretnenk! Ma mar...

Kislanyt szeretnenk! Ma mar tul keso hogy egyutt legyunk?

Figyelt kérdés

Ugy tudom hogy akkor van nagyobb esely kislanyhoz, ha peteeres elott 1-2 nappal van az egyuttlet.

Ma + az ovutesztem, theat valoszinu hu=ogy hlnap lesz tuszorepedes. Ha ma este egyutt leszunk a parommal az mar keso a kislanyhoz? 2 fiu utan nagyon szerenenk kislany :)


2012. okt. 4. 14:42
 1/6 gabszem ***** válasza:
57%
Kérlek mondd, hogy nem hiszel az ilyen hülyeségekben...
2012. okt. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akkor van esélyed a lányra, ha apukának gyorsabban úszkálnak a petesejt felé az X kromoszómát tartalmazó ondósejtjei!!!

A többi véleményemet inkább nem írom le.. :/

2012. okt. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy baromság, bocsi de ez van, ne hidj ilyesmiben!
2012. okt. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Húú....én egyszer feltettem egy ártatlan kérdést a professzor nőgyógyászomnak. Akinek könyvei is jelentek meg. Válasza ennyi volt: "anyuka, maga szerint ha lehetne befolyásolni akkor negyedjére is lányom született volna???"
2012. okt. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2012. okt. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

tessék :)

[link]

2012. okt. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!