Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha kislányt szeretnénk mikor...

Ha kislányt szeretnénk mikor érdemes együtt lennünk?

Figyelt kérdés
Nem görcsölünk nagyon a dolgunk,szeretkezünk,amikor jól esik, csakhát nagyon kislányt akarunk midnketten...
2011. dec. 2. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ez a nehezebb dió. Mert ovuláció előtt két-három nappal kellene együtt lenni, csak hát azt előre nehéz megmondani, mikor is lesz pontosan... :o)
2011. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Syahon válasza:

Valami olyasmit mond a tudomány, hogy peteérés előtt három nappal. Mert a lányos spermiumok lassabbak és mire odaérnek pont jó lesz. (remélem nem pont fordítva emlékszem)


A idősebb nénik meg azt mondják, hogy szeretkezés közben ne markold a radiátort!! :)


A világ legnagyobb lutrija :D

2011. dec. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem kislányom lesz és azokon a napokon voltunk együtt, mikor pozi volt az ovuteszt. Első negatív napon már nem voltunk együtt. Mert ha jól tudom, pé akkor van, mikor a pozi teszt után első nap lesz negatív.
2011. dec. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Most én is így vagyok mint te. :) Van egy kisfiam és jó lenne, ha a következő lány lenne. Én a neten sok praktikát találtam, ami tőlem telik megteszem, de persze ha még egy fiú lesz, az sem baj.

Peteérés előtt kell együtt lenni, mert a lányok lassabbak, de szívósabbak mint a fiúk. Tehát leegyszerűsítve: a fiúk gyorsak, de hamar kimerünek, a lányok lassabban döcögnek, de tovább életképesek maradnak.

Amúgy az étel is befolyásolja: lányoknál jó a magnéziumdús környezet, tehát sok tejterméket kell fogyasztani és inkább édeseket mint sósakat. Czeizel Endrének van egy jó videója, itt a link: [link]


Sok sikert!!! :D

2011. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2011. dec. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4. válaszoló vagyok.

Bocsi, rossz linket raktam be, ez a jó: [link]


De találtam még egy cikket, különféle praktikákról:

Ha lányt szeretnénk:


Sok kálcium, kevés só!


Ajánlott:


· tejtermékek ( kivéve a sajt )


· gabonafélék - rizs


· húsfélék - szárnyasok

2011. dec. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak nem megy ez most nekem... :)

Szóval a talált tippek:


"Tippek és Trükkök


Befolyásoló körülmények, avagy mit tegyünk, hogy fiunk/lányunk szülessen?!



Fontos dolog a pH: A savas környezet a kislányoknak kedvez, mert elpusztítja az Y-spermiumokat ( közösülés előtt ecetes-vizes hüvelyöblítés ) . A lúgos a kisfiúknak ( szódabikarbónás-vizes öblítés ). Például orgazmusnál a hüvely lúgosabb lesz, ez a fiúknak kedvez. Ha viszont lányt szeretnék, le kéne mondani róla- már, aki ezt bevállalja...


Behatolás mélysége: A hüvely bemenete a legsavasabb., így mély behatolásnál a fiúnak, felszínesebbnél a lánynak van nagyobb esélye. Misszionárius-pózban lányoké, hátulról történő behatoláskor fiúké az előny.


Spermium-szám: Az alacsony mennyiség egyiknek sem kedvez, de a spermiumok magas száma a fiúutódokat részesíti előnyben.


Megfelelő időzítés, és szünet: Ha fiút szeretnénk, a megfelelő idő ugye az ovuláció előtti 2. napon keződik. Ezt megelőzően 3-4 napig ne szeretkezzünk, aztán persze mindent bele! Kislány utódért pedig szeretkezzünkminden nap amennyit csak lehet, de ovuláció előtt 3 nappal álljunk meg. (húha...)


Hőmérséklet: A herék nem hiába vannak a testen kívül a herezacskóban- nekik a testhőmérsékletnél alacsonyabb hő a kedvező. Ha fiút szeretne egy pár, a férfinak ajánlott közvetlenül a közösülés előtt forró fürdőt venni, ha lányt, akkor a szobahő a legjobb. Például előtte "meztelenkedjen" egy kicsit.


Kávé: Fiú nemzése érdekében ajánlott a férfinak közvetlenül az aktus előőtt egy csésze kávét elfogyasztania. Ennek nem ismert a hatásmódja, de a tapasztalat szerint ez is az Y-os spermiumoknak segít.


Érdekességek:


Megfigyelés, hogy a házasságban élők kapcsolatából gyakrabban születik fiú. A fiú:lány arány 106:100.


Japán és dán orvosok szerint a közösülés utáni dohányzás csökkenti a fiú utód nemzésének lehetőségét.


Brit kutatók szerint pedig a vegetáriánusok között több lány születik.


Az étrend befolyásoló hatása


Az ásványi anyagok állítólag nagyon fontos szerepet játszanak. Ezt állatkísérletekkel vizsgálták. Ha káliumban és nátriumban gazdag ételt fogyaszt a leendő állat-anyuka, akkor 70-80% az esélye, hogy kisfia születik. Ha sok magnéziumot és kálciumot eszik, akkor ugyanennyi, hogy lány.



Ha lányt szeretnénk:


Sok kálcium, kevés só!


Ajánlott:


· tejtermékek ( kivéve a sajt )


· gabonafélék - rizs


· húsfélék - szárnyasok


· zöldségek - saláta, zöldbab, spenót


· gyümölcsök - ananász, alma, mandarin, dinnye, körte, eper


Nem ajánlott:


· sajt ( sós )


· elkészített gabonafélék ( cornflakes, tészta )


· zöldségek ( burgonya, bab, lencse )


· füstölt hús, felvágott, sertés


· füstölt hal, tenger gyümölcsei


· konzerves gyümölcsök, banán, datolya


· sárgabarack, cseresznye, őszibarack, aszalt gyümölcs


· készételek ( konzerv, sózott vaj, csoki )



Ha fiút szeretnénk:


Ajánlott:


· sós ételek


· bármilyen húsféle, legjobbak a hirtelen sültek


· zöldség - bármi, ami nem spenót, saláta


· kenyér, tészta


Nem ajánlott:


· tej ( tejcukor miatt )


· spenót, zölbab, saláta


· tojás"


/Forrás: ciklus.hu/

2011. dec. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez csak statisztika, hogy ha egy adott időben vagytok együtt akkor nagyobb a valószínűsége hogy fiú/lány lesz. Én erre nem alapoznék. Tuti nincs.
2011. dec. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is az utolsó válaszolóval értek egyet!!!
2011. dec. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 arika88 ***** válasza:
Kislányod lett?
2015. jan. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!